Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Greitos kalbų mokymosi technikos seminaras

Greitos kalbų mokymosi technikos seminaras 2009-08-14

Vis daugiau mums tenka keliauti po visą pasaulį. Mokėti kelias kalbas šiuo metu - tiesiog būtinybė. Tradiciniai užsienio kalbų mokymai turi keletą trūkumų: 1) labai sudėtingas procesas; 2) ilgai trunkantis procesas; 3) atitinkamai labai brangus.
80% visų sunkumų studijuojant užsienio kalbas sudaro naujų žodžių mokymasis. Pagrindinis metodas, kuris yra naudojamas - "zubrinimas". Vidutiniškai per vieną pamoką išmokstami 3-5 žodžiai, kurie labai dažnai nevartojami yra pamirštami. Antra pagal sudėtingumą problema yra - gramatikos nagrinėjimas. Tradiciniame mokyme gramatika yra studijuojama po vieną mažą fragmentą. Dažniausiai tai nėra lengviausias ir įdomiausias procesas. Didžiausia problema - niekas nemokina, kaip mokytis kalbos lengvai, greitai ir linksmai.

Seminaras: ”GREITOS KALBŲ MOKYMOSI TECHNIKOS” itin naudingas visiems, kurie nori išmokti užsienio kalbų. Seminaro dalyviai įvaldys pačius efektyviausius ir greičiausius užsienio kalbų mokymosi metodus, kurie leis išmokti bet kokią kalbą greitai ir linksmai. Visi dalyviai per seminarą išmoks net 100 naujų užsienio kalbos žodžių!  Plačiau...
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė