Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Gerovės Forumas Taline!

Gerovės Forumas Taline! 2015-06-30

... 2008 metais stipriai smogusi finansinė krizė buvo tik pradžia to, kas laukia mūsų ateityje. Robert Kiyosaki numatė šį finansinį nuosmūkį dar 2002 metais ir turėjo labai tikslias finansines prognozes, kurios išsipildė.

Ar jūs esate tam pasiruošę? 

 Unikali galimybė!

Būtent todėl mūsų partneriai Estijoje - EDU Akademija organizuoja Gerovės Forumą Taline, kuriame dalvaus keturi visame pasaulyje sėkmingi žmonės:  Jie pasidalins savo įžvalgomis ir strategijomis, kurios veikia šiandieniniame pasaulyje ir kurios padėjo jiems pasiekti finansinę laisvę.  
Robert Kiyosaki surengs tik vienintelį pasirodymą Rytų Europoje – Estijoje.  Šiame forume, kuris vyks 2015 m.spalio 27 d., laukiama apie 3500 dalyvių iš 8 šalių. Be visame pasaulyje žinomo Robert Kiyosaki forume taip pat dalyvaus tarpautinio lygio lektoriai Eric Edmeades, Asel Sydykova, ir dar vienas asmuo, kurio pavardę atskleisime netrukus. 
 
Tik viena bilietų išpardavimo diena
 
Rugpjūčio 6 d. yra ta diena, kai jūs galite įsigyti bilietus į šį forumą mažiausia kaina! Užsiregistravus šią dieną, jūs galėsite įsigyti standartinį bilietą už 127 EUR (reguliari bilieto kaina yra 350 EUR), BET! Užsiregistravus iš anksto, Jums pasiūlyta kaina rugpjūčio 6 dienai bus  - TIK 117 EUR!!!!  Bilietų šia kaina kiekis ribotas!
 
Registruokitės iš anksto, jei norite būti pirmieji!
 
 
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė