Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Aš galiu! Pasitikėjimo savimi lavinimo dienoraštis

Aš galiu! Pasitikėjimo savimi lavinimo dienoraštis 2015-12-11

Laikas pradėti viską iš naujo!

Čia - galimybė padaryti daugiau ir pasiekti geresnių rezultatų per 90 dienų!

KAIP???

Nustebsite - visiškai paprastai...

Žiūrėkite čia...

 
Pasitikintys savimi žmonės labiau pasitiki kitais ir kuria geresnius santykius, lengviau įveikia problemas, nors ir daugiau rizikuoja, daugiau svajoja, prisiima daugiau atsakomybės ir daugiau veikia. Jie yra laimingesni ir sugeba mėgautis šia diena ir t.t. Sąrašą galima tęsti iki begalybės, bet to daryti nereikia. Jūs ir patys turite sąrašą galvoje, kuris ir yra pats geriausias motyvas ugdyti pasitikėjimą savimi.
 
Yra įrodyta, kad savo minčių, o dar geriau – savo sėkmių išdėstymas užrašuose įkvepia ir artinta prie realios sėkmės. Nes jūs rašote apie pakankamai svarbią asmenybę – patį save. Jūs koncertuojatės į savo stipriąsias savybes ir tai prailgina jūsų pačių teigiamas mintis ir savijautą.
 
Paėmus šį leidinį, jūsų rankose atsidurs jūsų likimas. Nepastebėsite, kad, pildydami savo sėkmių dienoraštį kasdien, vis labiau artėsite prie sėkmės. Daromą pangą galėsite įvertinti paskaitę pradžioje rašytas savo mintis.
 
Jūs taip pat vis dažniau ryšitės kelti sau tikslus ir raštu juos užrašyti. Tas, kuris neužsirašo tikslų, meluoja pats sau apie didėjantį pasitikėjimą savimi, nes pasitikėjimas savimi ir tikslų siekimas yra neatsiejami dalykai.
 
Leidinyje AŠ GALIU: pasitikėjimo savimi lavinimo dienoraštyje rasite 12 žingsnių programą su praktinėmis užduotimis. Ši programa padės Jums labiau pažinti save, suprasti nepasitikėjimo savimi priežastis ir jas pašalinti. Tai nėra taip sudėtinga, kaip jums atrodo, ir visai įdomu! Jums tereikės skirti kelias minutes ir padirbėti su savimi.
 
Būtent šio leidinio padedami, jūs galite išmokti labiau pasitikėti savimi. Jums tereikia vykdyti instrukcijas, sąžiningai atlikti visas užduotis ir... tiesiog rašyti!

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata