Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Eric Edmeades dovana: nemokami video ir vebinaras sausio 18 d.!

Eric Edmeades dovana: nemokami video ir vebinaras sausio 18 d.! 2016-01-15

Daugelis žmonių yra sunerimę dėl 2016 metų ekonominių prognozių: tiek dėl akcijų rinkų kritimo, tiek dėl "įdomių" naftos kainų ir bendro ekonomikos nestabilumo. Tuo tarpu Eric Edmeades kalba apie tai, kad nepaisant blogų metų ar sudėtingos pasaulio ekonomikos, daug žmonių ir kompanijų klesti! Jis atsako trumpai ir aiškiai: Mano ekonomika  nėra tavo ekonomika!“.

  

Daugelis atsimena Eric Edmeades iš Gerovės Forumo Estijoje, kur Ericas savo pranešimu ir betarpišku bendravimu gerokai nustelbė patį Robertą Kiyosakį.
Eric Edmeades yra kilęs iš Kanados ir yra sukaupęs sėkmingą ilgametę patirtį tarptautiniame versle. Daugelis jo sukurtų kompanijų buvo parduotos  kaip sėkmingai veikiančios atskiros sistemos. Jis valdė įvairių įmonių grupes, pradedant bevieliu ryšiu ir baigiant Holivudo specialiųjų efektų kino studijų kompanijomis.
 
Nepaisant to, jis turi pakankamai laisvo laiko savo pomėgiams, t.y. jis daug laiko praleidžia su šeima, yra žinomas filantropas, be to, teikia konsultacijas verslininkams ir veda mokymus verslo sektoriui visame pasaulyje.
 
Eric Edmeades praeitą savaitę įrašė specialias online sesijas apie tai, kaip 2016 metus padaryti geriausiais savo versle. Jis paruošė tikrai puikių video su praktiškais patarimais, kaip elgtis versle šiuo metu, jei norite būti šiais metais sėkmingi. Be to, sausio 18 d. jis planuoja nemokamą vebinarą, skirtą atsakymams į jūsų klausimus.
 
 
 
 
 

 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita