Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


1490 EUR per vieną savaitę. Galimybė Tau.

1490 EUR per vieną savaitę. Galimybė Tau. 2016-01-19

 Įspėjimas:  

 
Kaip ir seminaras „Milijonieriaus Mąstymas“ , šis pasiūlymas nėra greito uždarbio ar menkavertė reklama. Tai didžiulę vertę duodantis projektas, kuriame norint gauti 1490 EUR papildomų pajamų per vieną savaitę, reikės sukurti ir vertės.

 
Kam tinka šis pasiūlymas?
 
Prieš tai noriu pasakyti, kam šis pasiūlymas netinka. Jei Tu esi bambantis "ant valdžios", paniuręs skeptikas, nesidomintis naujomis galimybėmis ir pats visiškai neinvestuojantis į save pilietis, tai šis pasiūlymas Tau netinka.
 
Tačiau tikiuosi, kad  Tu esi ne iš tų,  todėl skaityk toliau ir nesnaudamas pasinaudok šiuo pasiūlymu.
 
Kovo 4 – 6 dienomis Lietuvoje jau trečią kartą organizuojamas seminaras,  kuris padeda žmonėms pakeisti savo finansinę ateitį ir sukurti daugiau gerovės sau ir savo artimiesiems. Jis vadinasi  „Milijonieriaus Mąstymas“. Į šį seminarą planuojame surinkti keturženklį skaičių dalyvių, tad mums svarbu, kad ne tik Tu, bet ir Tavo draugai ir artimieji ten dalyvautų.
 
Taigi ką reikia padaryti?
  • Pirmiausia - tapti partneriu. Jei dar nesi prisiregistravęs UAB „Saviudos Mokykla“ partnerinėje programoje, tai gali padaryti dabar! http://affiliates.saviugdosmokykla.lt/
  • Mes įsitikinę, kad geriausiai pasiseks tiems, kurie patys dalyvauja seminare „Milijonieriaus mąstymas“ , todėl  jei dar neturi bilieto, jį geriausia įsigyti dabar!
  • Kai jau turi bilietą, tada viskas paprasčiau! Tau reikia rasti minimum 10 draugų, kurie eis į seminarą su Tavimi, duoti jiems savo registracijos nuorodą, kurią gavai partnerinėje programoje ir paskatinti juos įsigyti bilietus dabar!
 
Kodėl dabar?
  • Compensa salė yra ne „guminė“. Bilietus jau įsigijo daugiau ne 500 dalyvių!
  • 2016 m. vasario 1 d. bilietai brangs!
 
Kaip gausi 1490 EUR pajamas!
 
UAB “Saviugdos Mokykla” nuo sausio 20 dienos organizuoja akciją!
 
  • Tu pakvieti 20 ir daugiau draugų - UAB Saviugdos Mokykla Tau sumoka 50% komisinį mokestį nuo "Milijonieriaus mąstymo" bilieto kainos, kas sudaro 1490 EUR,
  • Tu pakvieti 10 ir daugiau draugų -  UAB Saviugdos Mokykla Tau sumoka 40% komisinį mokestį nuo bilieto kainos , kas sudaro 596 EUR.
 
Taigi , pradėk dabar!
 
P.S Gali pasiūlyti draugams nemokamą T. Harv Eker knygą. Savo nuorodą ir daugiau informacijos rasi parnerystės programoje.
 
 
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita