Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Donatas Brikas tiesioginėje WEB seminarų transliacijoje (įrašas)

Donatas Brikas tiesioginėje WEB seminarų transliacijoje (įrašas) 2016-02-02

Šio virtualaus susitikimo tikslas paskatinti žmonės labiau rūpintis savo augimu ir šviestis finansiškai, bei mažiau tikėtis iš aplinkos, o patiems prisiimti daugiau atsakomybės ir pasirūpinti savo ir savo artimųjų gerove bei ateitimi.
 

Vasario 9 d. 10:00 val. 1 val trukmės WEBseminare Donatas Brikas atsakys į klausimus, ką daryti, kad finansinės sistemos veiktų, kokių kertinių veiksmų reikia imtis, kad nepriklausomai nuo jūsų dabartinių pajamų jūs pradėtumėte augti finansiškai.

 

 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita