Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Vebinaras su Robert Kiyosaki rugsėjo 22 d. 19 val. Lietuvos laiku!

Vebinaras su Robert Kiyosaki rugsėjo 22 d. 19 val. Lietuvos laiku! 2016-09-22

Neįtikėtina, bet tai tiesa!

Gera dalintis GEROMIS žiniomis ir išskirtinėmis žmonių pastangomis įkvėpti kitus tam, kad išmoktume mokytis iš kitų klaidų...  Kad sutaupytume, uždirbtume, išmoktume valdyti finansus ir daryti daugelį dalykų kitaip, nei iki šiol... Kartais trokštami pokyčiai guli tiesiog ant kelio, reikia tik nebijoti juos pasiimti.  

 

Jūs turite unikalią galimybę dalyvauti vebinare su vienu garsiausių pasaulio verslininkų ir investuotojų ROBERT KIYOSAKI!
 
 
Ne-mo-ka-mai!
 
Du vaikinai iš Estijos ir Suomijos rugsėjo 22 d19:00 Lietuvos laiku asmeniškai kalbins Robertą Kiyosakį ir užduos daugeliui mūsų rūpimus klausimus. Robert Kiyosaki dalinsis savo patirtimi ir klaidomis, kurios, beje, nulėmė jo sėkmingą karjerą ir pasiekimus. Taip pat apie tai, kas lėmė 2008 metų krizę pasaulyje ir kas laukia pasaulio ekonomikos artimiausioje ateityje. Jis taip pat lauks Jūsų klausimų!
 
 
Dar galite suspėti!
Tereikia užsiregistruoti ir sekti instrukcijas. Jei tuo metu neturėsite galimybės klausytis vebinaro, nenusiminkite! Vebinaras bus  įrašomas ir Jūs gausite vebinaro įrašą.  Vebinaras vyks anglų kalba.
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata