Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams. Tikrai daug žinau apie motyvaciją, teigiamo mąstymo įtaką, tikslų siekimą. Bet, mano nuomone, žinių niekada nebus per daug. Todėl ir užsiregistravau į Jūsų seminarą. Ir neklydau... Tikrai sužinojau ir tokių dalykų, kurie praplėtė mano žinias. Ypatingai man trūko žinių, kaip "neužsigrūzinti", nepulti į stresą. Nauja buvo ir tai, kad reikia savo pasamonei įrodyti, kad aš esu teisus. Tą patyriau ir pati, kad įrodžius pasamonei, kad aš galiu, savo tikslo pasieki... Geras SĖKMĖS ŽURNALAS, skausmo ir malonumo derinimas... Žodžiu, tikrai nesigailiu, kad dalyvavau seminare. Ačiū jums.

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų siekimas nėra kažkoks chaotiškas bėgiojimas ir ieškojimas galimybių. Teisingai sudėliojus savo veiksmus galima lengvai ir greitai pasiekti savo norimą rezultatą. Taip pat išmokau keletą metodikų ką daryti kai atrodo jog viskas blogai ir net nesinori nieko daryti. Pasirodo, kad net tuo metu kai atrodo kai viskas slysta iš rankų galima atkakliai siekti savo tikslo. Rekomenduoju visiems šį seminarą kas nori išmokti kaip išlaikyti vidinę motyvaciją siekti savo tikslų, kai atrodo, kad niekada jų nepasieksi. Tai jus tikrai įkvėps.

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro dalyvauti ar nedalyvauti Vip dienoje, tai vienareikšmiškai sakau TAIP. Nes po šios dienos išeini su aiškia darbo strategija. Algirdo Karaliaus pastabos, pastebėjimai čia yra neįkainuojami. NUOŠIRDUS AČIŪ

Zita

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata