Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Lektoriai

Žilvinas Butkevičus

Žilvinas Butkevičus

Žilvinas Butkevičius - verslininkas, lektorius ir asmeninio tobulėjimo treneris, taip pat žiedinių motociklų priklausomybę turintis ir nesistengiantis nuo jos pagyti baikeris, snowboarder‘is ir laimingas šeimos žmogus :)

„Ant savęs“  Žilvinas pradėjo dirbti būdamas dar 18 metų, tai jam padėjo išbandyti praktiškai daugybę dalykų, patirti tiek sėkmių, tiek juodų nuopolių. Šiandien taip pat yra UAB „M Capital“ steigėjas ir bendrasavininkas, tačiau labiau Žilviną žmonės žino, kaip M Capital partnerį.

"Šiandien aš gyvenu savo svajonių gyvenimą, galima sakyti, esu aktyvus pensininkas, nes darau tik tai, kas man patinka. Šis puslapis taip pat mano hobis, kur galiu pasidalinti su visais savo patirtimi, bei padėti augti ir siekti savo tikslų."

Nuoširdžiai Jūsų,
Žilvinas Butkevičius

 

Success Resources

Success Resources

"Success Resources" yra didžiausia motyvacinius seminarus organizuojanti kompanija pasaulyje, įkurta 1992 metais.  Ši kompanija vykdo veiklą penkiuose pasaulio žemynuose ir yra suorganizavusi daugybę didžiausio masto seminarų 35 pasaulio šalyse

Marcus De Maria

Marcus De Maria

 

Marcus De Maria yra pagrindinis Success Resources organizuojamos T. Harv Ekerio programos "Milijonieriaus mąstymas" vadovas Europoje. Marcus yra gerbiamas akcijų rinkų, nekilnojamo turto ir finansinės nepriklausomybės mokytojas. Jo speciali misija yra suteikti galimybę viso pasaulio žmonėms kurti finansinę gerovę sau ir savo šeimoms.
Saviugdos Mokykla

Saviugdos Mokykla

 Projektas skirtas žmonėms, kurie nori ir siekia asmeninio tobulėjimo. Žmonėms, kurie nori sukurti laimingesnį ir turtingesnį gyvenimą.

Mokyklos veiklos kryptys:

 • Atvirų asmeninio tobulėjimo seminarų organizavimas.
 • Uždaros verslo konsultacijos.
 • Privačios konsultacijos asmeninio tobulėjimo klausimais.
 • Profesinio tobulėjimo mokymai.
 • Asmeninio tobulėjimo klubai.

Mokyklos motto: Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas.

Algirdas Karalius

Algirdas Karalius

Profesinė biografija

Iš 40 savo gyvenimo metų, apie 30 jų skyriau paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka?

Vidurinėje mokykloje išmokau skaityti, rašyti ir ... abejoti savo jėgomis. Medicinos akademijoje susipažinau su žmogaus kūno sandara ir ligomis, tačiau nieko nesužinojau apie sveikatą.

Penkerius metus dirbdamas Švedų konsultacinėje kompanijoje „Mercury International“ išmokau pardavinėti. „Berlin-Chemie/Menarini Group“ penkerius metus buvau atsakingas už vidinius mokymus 14 pasaulio šalių. Čia išmokau mokyti kitus. Kitus penkis metus praleidau kaip nepriklausomas verslo konsultantas. Teko mokyti daug aukščiausio lygio vadovų, vadybininkų, pardavėjų. Daugelis jų ir patys tapo gerais mano mokytojais.

Seminarai: Darbas su ypatingai svarbiais klientais  Aptarnavimas, viršijantis kliento lūkesčius  Efektyvaus telefoninio pokalbio technologija  Efektyvi prezentacija  7 sėkmingo vadovavimo įpročiai  Derybų vedimo meistriškumas  Dideli pardavimai: strategija ir taktika 
Donatas Brikas

Donatas Brikas

Donatas Brikas - verslininkas, investuotojas, įkvėpiantis pranešėjas. Būdamas 26 metų susidūrė su sunkumais savo gyvenime. Tai jam leido suprasti, kad nuolatinis asmenybės augimas, nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis padeda išspręsti, asmenines, profesines ir finansines problemas. Jau daugiau nei 7 metai kaip Donatas asmeninį tobulėjimą pavertė savo gyvenimo būdu.

 

 

 

 • Sertifikuotas TOC (Theory of constraint) treneris,
 • Pardavimų treneris,
 • Sertifikuotas T. Harv Eker "Train the Trainer" treneris,
 • UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas ir direktorius,
 • Leidybos kompanijos UAB "Tobulėjimo projektai" verslo dalininkas,
 • Ikvepiantis pranešėjas,
 • Oficialus Tony Robbins atstovas Lietuvoje ir Latvijoje,
 • Oficialus Success Resources Ltd partneris Lietuvoje,
 • T. Harv Eker sertifikuotos programos Milijonieriaus Mastymas (Millionaire Mind Intensive) organizatorius Lietuvoje,
 • Daugelio asmenybės tobulėjimo programų autorius.

 

Per savo augimo metus Donatas turėjo galimybę mokytis iš pasaulyje geriausių pripažintų trenerių, tokių kaip Brian Tracy, Marcus de Maria, Mac Attram, J.T. Foxx, Tony Robbins, Alex Mendossian, Blair Singer ir k.t.

Seminarai: Pardavimai: kaip išlaikyti motyvaciją ir pasiekti rezultatų?  Bendravimas ir bendradarbiavimas įmonėje. Konstruktyvus konfliktų sprendimas. 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė