Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Vygandas Pikčiūnas

Vygandas Pikčiūnas

Vygandas Pikčiūnas - asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas. Veda mokymus Lietuvoje ir už jos ribų. Viena iš pagrindinių Vygando interesų  sričių - žmogaus protinių galių atskleidimas, efektyviai siekiant rezultato. Jis taip pat daug laiko skiria dvasinėms praktikoms.

Vygandas remiasi praktinėmis formulėmis, padedančiomis sėkmingai spręsti kilusias problemas, mėgautis gyvenimu ir pažadinti kūrybingumą bei intuiciją, moko pažvelgti giliau į savo vidų ir atrasti tikrąjį AŠ, kuriuo gali didžiuotis kiekvienas.


Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita