Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Algirdas Karalius

Algirdas Karalius

Profesinė biografija

Iš 40 savo gyvenimo metų, apie 30 jų skyriau paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieni žmonės sėkmingi, o kitiems nuolatos nesiseka?

Vidurinėje mokykloje išmokau skaityti, rašyti ir ... abejoti savo jėgomis. Medicinos akademijoje susipažinau su žmogaus kūno sandara ir ligomis, tačiau nieko nesužinojau apie sveikatą.

Penkerius metus dirbdamas Švedų konsultacinėje kompanijoje „Mercury International“ išmokau pardavinėti. „Berlin-Chemie/Menarini Group“ penkerius metus buvau atsakingas už vidinius mokymus 14 pasaulio šalių. Čia išmokau mokyti kitus. Kitus penkis metus praleidau kaip nepriklausomas verslo konsultantas. Teko mokyti daug aukščiausio lygio vadovų, vadybininkų, pardavėjų. Daugelis jų ir patys tapo gerais mano mokytojais.

Per šį laikotarpį įsisavinau pagrindinę verslo pamoką: kiekviena sėkmė, kaip ir nesėkmė, turi savo struktūrą ir dėsningumą. Įkūriau Mokymų korporaciją, kuri atstovauja žinomiausius pasaulio mokymų centrus. Šiuo metu turiu unikalią galimybę mokytis pas geriausius pasaulio verslo sėkmės mokytojus ir įgyta patirtimi dalintis su klientais įvairiose šalyse.

Labai dažnai manęs klausia, kokią vadybos ir pardavimų mokyklą atstovauju. Per penkioliką profesinės veiklos metų baigiau 12 skirtingų pardavimų mokyklų, studijavau vadybą įvairiose pasaulio šalyse. Tačiau vertingiausias žinias gavau iš „Gatvės mokyklos“, t.y. realaus gyvenimo mokyklos, kurios dėsniai dažnai radikaliai skiriasi nuo dėstomų dalykų akademiniame verslo pasaulyje. Dabartinis mano kredo: netikėk jokiais autoritetais, tikėk tik tuo, kas išbandyta paties ir veikia.

Biografija

Esu lietuvis, tačiau gimiau Kazachijoje. Mat mano tėveliai savo laiku buvo ištremti kaip politiniai kaliniai. Mamytė kilusi iš Žemaitijos,o tėvelis – iš Biržų. Į Lietuvą atvykau būdamas 12 metų amžiaus. Esu baigęs Kauno medicinos akademiją Gydomąjį fakultetą. Per pastaruosius 20 metų aplankiau apie pusšimtį pasaulio šalių ir padariau išvadą – Lietuva pati gražiausia!

Esu vedęs, turiu du puikius sūnus.
 
Mano pomėgiai - ekstremalus sportas, argentinietiškas tango, Rytų kovos menas „Džiu-džitsu“ ir knygų skaitymas (mano pasididžiavimas – virš 4 tūkstančių knygų apie sėkmę asmeninė biblioteka).
 
Esu laimingas žmogus, nes turiu viską ko tam reikia: pakankamą kiekį problemų, tvirtą šeimą, gerus draugus, gyvenu ten, kur visuomet norėjau. Tikiuosi, jog turiu dar šiek tiek laiko įgyvendinti pagrindinį savo gyvenimo tikslą: norėčiau padėti kuo didesniam kiekiui žmonių įgyvendinti jų svajones.
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė