Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Saulius Urbonas

Saulius Urbonas

Saulius Urbonas 1961 05 16
Sveikos gyvensenos treneris, aktorius, režisierius, verslininkas
 

Yra daug kelių į tikslą, bet verti dėmesio tik efektyviausi.
Dešimt metų teatre vedė aktorių fizinio ir psichologinio paruošimo trenažus. Jau tada buvo sukurta unikali sistema derinanti akrobatikos, jogos, rytų kovos menų ir dinaminės meditacijos elementus, leidusi atsiskleisti asmenybėms.
Nuo 1995 metų nuosekliai gilinasi į visus sveikos gyvensenos aspektus ir juos praktiškai pritaikė gyvenime. Paruošė unikalias pratimų sistemas, užvedančias žmoguje glūdinčius savireguliacijos mechanizmus.  Sukūrė paprastos, veiksmingos, mitybos pagrindus - jokių dietų! Visa tai tapo sveiko gyvenimo būdo sistema, kuria ir nori su jumis pasidalinti. Mitybos, fizinės veiklos ir psichikos harmonija yra seminarų tema. Visi seminarai yra praktiniai ir jų tikslas išmokyti  dalyvius veikti, o ne tik  „žinoti“. Dirba tiek su grupėmis tiek individualiai. 
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata