Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Marcus De Maria

Marcus De Maria

 

Marcus De Maria yra pagrindinis Success Resources organizuojamos T. Harv Ekerio programos "Milijonieriaus mąstymas" vadovas Europoje. Marcus yra gerbiamas akcijų rinkų, nekilnojamo turto ir finansinės nepriklausomybės mokytojas. Jo speciali misija yra suteikti galimybę viso pasaulio žmonėms kurti finansinę gerovę sau ir savo šeimoms.

Marcus yra gerbiamas akcijų rinkų, nekilnojamo turto ir finansinės nepriklausomybės mokytojas. Marcus speciali misija yra suteikti galimybę viso pasaulio žmonėms kurti finansinę gerovę sau ir savo šeimoms. Marcus mano, kad kiekvienas turi turėti pagrindinius įrankius, kurie užtikrintų finansinę laisvę visam gyvenimui. Tam, kad žmonės galėtų mėgautis laisvalaikiu, džiaugtis gyvenimu, o ne nuolat nerimauti dėl jų finansinės situacijos.

Jis tiki, kad kiekvienas gali tai pasiekti – tereikia praktikuoti tam tikrus įgūdžius pakankamai ilgą laiką. Tačiau kai jūs tai pasieksite, pasieksite visam gyvenimui.
Marcus yra dinamiškas, žemiškas, charizmatiškas. Jo betarpiškas stilius, sumaišytas su jumoru, jo aistra ir nuoseklumas iškart atranda ryšį su auditorija. Jis dalijosi scena su tokiomis legendomis, kaip Lord Sugar, Richard Branson, Tony Robbins, Bob Proctor, Victor Hanson, Brian Tracy ir Robert Kiyosaki. Jis yra „Milijonieriaus mąstymo“ vyriausias vadovas Europoje.
 
Marcus yra knygos: "Gerovės vadovas  - paprasta septynių žingsnių formulė į finansinę sėkmę" autorius ir Jungtinėje Karalystėje vedamųjų publikacijų apie finansus, turtą, vertybinių popierių rinkas pagalbininkas. Jis taip pat yra dalyvavęs BBC (Kaip tapti milijonieriumi, 2011).

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita