Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Success Resources

Success Resources

"Success Resources" yra didžiausia motyvacinius seminarus organizuojanti kompanija pasaulyje, įkurta 1992 metais.  Ši kompanija vykdo veiklą penkiuose pasaulio žemynuose ir yra suorganizavusi daugybę didžiausio masto seminarų 35 pasaulio šalyse

"Success Resources" yra didžiausia motyvacinius seminarus organizuojanti kompanija pasaulyje, įkurta 1992 metais.  Ši kompanija vykdo veiklą penkiuose pasaulio žemynuose ir yra suorganizavusi daugybę didžiausio masto seminarų 35 pasaulio šalyse. Kompanija rengia įvairias mokymų programas įmonėms, organizacijoms bei įkvepia tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Kompanija bendradarbiauja su aukščiausio lygio pranešėjais ir sėkmės mokytojais, kaip Les Brown, Richard Branson, Donald Trump, Anthony Robbins, Brian Tracy, T. Harv Eker, Robert Kiyosaki.
 
 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata