Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Žilvinas Butkevičus

Žilvinas Butkevičus

Žilvinas Butkevičius - verslininkas, lektorius ir asmeninio tobulėjimo treneris, taip pat žiedinių motociklų priklausomybę turintis ir nesistengiantis nuo jos pagyti baikeris, snowboarder‘is ir laimingas šeimos žmogus :)

„Ant savęs“  Žilvinas pradėjo dirbti būdamas dar 18 metų, tai jam padėjo išbandyti praktiškai daugybę dalykų, patirti tiek sėkmių, tiek juodų nuopolių. Šiandien taip pat yra UAB „M Capital“ steigėjas ir bendrasavininkas, tačiau labiau Žilviną žmonės žino, kaip M Capital partnerį.

"Šiandien aš gyvenu savo svajonių gyvenimą, galima sakyti, esu aktyvus pensininkas, nes darau tik tai, kas man patinka. Šis puslapis taip pat mano hobis, kur galiu pasidalinti su visais savo patirtimi, bei padėti augti ir siekti savo tikslų."

Nuoširdžiai Jūsų,
Žilvinas Butkevičius

 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata