Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Milana Jonikienė

Milana Jonikienė

Jaučiuosi laiminga, žinodama, kaip atrodys mano finansai ateityje. Ir noriu tuo dalintis.

Laiminga verslininkė, lektorė, konsultantė, dviejų vaikų mama. Daugiau nei 20 metų pardavimų, daugiau nei 17 metų mokymų, paskaitų vedimo ir konsultavimo patirtis leidžia perduoti žmonėms žinias, galinčias iš esmės pakeisti jų gyvenimą. „Labai ilgą laiką maniau, kad gyvybės draudimas yra tiesiog pinigų švaistymas, o tinklinė rinkodara- didžiausia nesąmonė. Šiandien, savaip apjungę šiuos du dalykus, sukūrėme verslo modelį, leidžiantį uždirbti ne tik mums.“- sako Milana.
 
"Seminaras gimė iš noro savo asmenine patirtimi parodyti, kad moteris gali išmokti pati valdyti savo finansus ir tapti nepriklausoma. Saugumas ir galėjimas sau leisti tai, ko jautiesi verta - pagrindiniai dalykai, paskatinę įgyvendinti finansų valdymo taisykles savo pačios gyvenime.

Gera, kai nereikia atsiskaityti niekam už tai, kiek kainavo kirpykla, masažas ar batai. Jaučiuosi laiminga, žinodama, kaip atrodys mano finansai ateityje. Ir noriu tuo dalintis :)" - sako Milana.

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata