Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Nemokamas webinaras tema: Kaip pradėti daryti tai, ką seniai atidėlioji?

Nemokamas webinaras tema: Kaip pradėti daryti tai, ką seniai atidėlioji?

 

Kviečiu Tave į nemokamą vienos valandos webinarą lapkričio 24 d. 19:00 val. tema: Kaip pradėti daryti tai, ką seniai atidėlioji?

 

PIRMA:

Webinare sužinosi, kodėl tavo pasiekimai priklauso NE nuo to, kokią kompetenciją tu turi, o nuo TO, kokios esi BŪSENOS.  Nes tik tinkama būsena padeda Tau susitelkti į tuos dalykus, kurie leidžia veikti su optimalia energija ir pasiekti geresnių rezultatų.

ANTRA:

Webinare pasidalinsiu paprasta praktika, kaip pakeisti savo būseną iš pralaiminčiojo pozicijos į nugalėtojo poziciją. Nes Tu esi tuo, kuo esi ir koks nori būti dėl to, kas vyksta Tavo galvoje. Gali pakeisti tai, kuo esi ir koks esi, pakeisdamas savo mintis. Tu negali kontroliuoti to, kas vyksta aplink, bet gali kontroliuoti savo atsaką į tai, kas vyksta.

TREČIA:

Webinare taip pat pasidalinsiu technika, kuri leidžia Tau veikti nesustojant net kai Tu gauni aplinkos atmetimą. Suprasi, kodėl vieni žmonės turėdami palankias galimybės nežengia žingsnio arba pajudėjus  užsibrėžto tikslo link ir susidūrus su sunkumais, nuleidžia rankas? O kiti turėdami nepalankias sąlygas, įveikia visas kliūtis ir pasiekia užsibrėžtų tikslų? 

 

Webinaras vyks ketvirtadienį, lapkričio 24 d. 19 :00 val. 

Registruokis ir pakviesk savo draugus!

 

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė