Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Kaip susikurti finansinę gerovę?

Kaip susikurti finansinę gerovę?

Sužinokite turtėjimo paslaptį ir išgirskite,
kokius klausimus sau užduoda milijonieriai?

Daugelį žmonių dažnai kankina klausimai:

  • Kaip užsidirbti daugiau pinigų?
  • Kaip susikurti bent vieną papildomą pinigų šaltinį?
  • Nuo ko pradėti?
  • Ar man pavyks?

Šie klausimai aktualūs ir Jums? Norėdamas Jums padėti, aš paruošiau trumpą video apie tai, kokius klausimus sau užduoda milijonieriai? Jei dar neperžiūrėjote video, padarykite tai dabar ir Jūs suprasite, kas skiria turtingus nuo vargšų.

Taip pat turiu Jums gerą žinią!
Jei Jums įdomi turtėjimo tema, puslapio apačioje įveskite savo vardą ir el.pašto adresą ir ilgai netrukus į savo elektroninį paštą gausite 5 nemokamas video pamokas“ISKRA” modelis. Peržiūrėję jas, sužinosite apie tai, kaip susikurti savo finansinę gerovę?

  1. pamoka – Idealus paveiksliukas;
  2. pamoka – Situacija;
  3. pamoka – Kliūtys;
  4. pamoka – Resursai;
  5. pamoka – Aktyvių veiksmų planas.

DĖMESIO! Peržiūrėję pamokas būtinai atlikite užduotis ir komentaruose žemiau parašykite, kai užduotys bus atliktos. Trumpai pakomentuokite, kokius asmeninius atradimus padarėte atlikdami užduotis. Ir labai Jūsų prašau – neatidėliokite užduočių kitai dienai, nes ateitis priklauso tik tiems, kas veikia čia ir dabar.

SVARBI PASTABA: Mes netikime „Tapk akimirksniu turtingu“ programomis, o tik sunkiu darbu, kuriant pridėtinę vertę ir padedant kitiems. Mūsų programos yra skirtos padėti Jums dalintis savo žiniomis su platesne auditorija, ir taip padaryti teigiamą įtaką pasaulyje, vystant Jūsų verslą. Mes negalime garantuoti Jūsų asmeninių rezultatų, nes mes nepažįstame Jūsų. Be to, Jūsų gyvenimo rezultatai priklauso tik nuo Jūsų. Sutinkate su tuo? Mes tiesiog norime padėti, suteikdami Jums daug naudingo turinio bei strategijų, kurios padės Jums judėti į priekį dar greičiau. Jūs galite atsisakyti visų mūsų programų per gaunamų elektroninių laiškų nuorodą esančią apačioje. Ačiū, kad užsukote. Iki kito karto. Gyvenkite pilnatvėje, mylėkite atvirai ir padarykite teigiamą įtaką jau šiandien.

Nuoširdžiai Jūsų,
Algirdas Karalius

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita