Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


7 žingsniai pagal Brian Tracy, padėsiantys padvigubinti pajamas ir laisvalaikį

7 žingsniai pagal Brian Tracy, padėsiantys padvigubinti pajamas ir laisvalaikį

Daugelis žmonių, kurie nepakankamai laiko praleidžia su šeima ar/ir skiria laisvalaikiui, turi išsiugdę blogą įprotį - darbo metu dirba neefektyviai ir neproduktyviai. Jie sugaišta daug laiko bendravimui su kolegomis ir menkaverčiams darbams, o jų pagrindiniai darbai, nuo kurių priklauso jų sėkmė, kaupiasi ir kelia stresą. Tokie žmonės jaučiasi persidirbę ir tuo pačiu nieko nespėjantys... Ar ir Jums tai būdinga?

Vienas iš pranašumų, kurį produktyvūs žmonės turi prieš vidutiniokus, yra tas, kad jie išmoko mąstyti ir veikti efektyviau už kitus. To gali išmokti kiekvienas - tereikia žinių ir praktikos.

Parengėme Jums NEMOKAMUS 7 praktinius žingsnius pagal Brian Tracy, padėsiančius padvigubinti pajamas ir laisvalaikį. Daugelis šiuos žingsnius išbandžiusių žmonių tai pasiekė jau po 30 dienų! Galite būti nusiteikę skeptiškai, tačiau Jums tereikia pakeisti savo mąstymą ir Jūsų įpročiai pasikeis.

Užpildykite žemiau esančią formą ir jau šiandien gaukite pirmojo žingsnio instrukciją!

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė