Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Nemokami resursai

Puslapis: 1 iš 4 » »»

7 Tony Robbins patarimai

  Užsiprenumeruok 7 Tonny Robbins patarimus ir gauk kasdien po vieną. Gali išsiugdyti savo įpročius, kurie pavers Tave sėkmingu ir stipriu žmogumi!  Juk Tony Robbins konsultuoja pasaulio įtakingiausius lyderius.

Webinaras "Nugalėk pasitikėjimo vagis"

Ar žinojai, kad Tavo pasitikėjimą savimi naikina pasitikėjimo vagys? Jie dažnai Tau kiša koją arba kaišioja pagalius į ratus, kai Tau to mažiausiai reikia.   Šie nepasitikėjimo vagys buvo pagauti ir užfiksuoti: 1. Savęs lyginimas su kitais. 2....

3 video pamokos - Nugalėk pasitikėjimo vagis

Ko gero visi jau pastebėjote, kad vieną dieną galite labai savimi pasitikėti ir įveikti visas kliūtis, o kitą dieną - ne. Kaip mūsų nuotaika, taip ir pasitikėjimas gali svyruoti. Ar norėtum sužinoti kas yra pasitikėjimo vagys? O gal norėtum išmokti juos nugalėti ir...

Webinaras Kuo būsi 2017?

Kuo būsi 2017 metais? Kalakutas ar Erelis? Tavo gyvenimas gali būti geras arba iš tiesų nuostabus !! Ir tai priklauso nuo pasitikėjimo savimi lygio. Pasitikėdami savimi jūs dairysitės į didesnius pinigus, turėsite geresnius santykius, būsite pripažinti, pakeisite darbą ar...

Sėkmingos viešo kalbėjimo strategijos

  Nesvarbu, ar Jums reikia į tikinti kolegas, parduoti produktą, įkvėpti komandą ar kalbėti didelei auditorijai, - didžiausias veiksnys, lemiantis Jūsų sėkmę ar nesėkmę yra Jūsų kalbėjimo įgūdžiai . Tai yra didžiulis skirtumas tarp to, kiek Jūs patys galite nulemti...

Pasitikėjimas savimi

 Kviečiame į NEMOKAMĄ vebinarą "Pasitikėjimas savimi ", liepos 22 d. 10:00 val. Donatas Brikas - UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas, pranešėjas, motyvatorius.  " Daugelį svarbių dalykų savo gyvenime aš pasiekiau todėl, kad...

KIM KIYOSAKI vebinaras

 Kviečiame į nemokamą KIM KIYOSAKI  vebinarą, kuris įvyks birželio 16d. 20:15 min. Lietuvos laiku!    Kas yra KIM ir kam skirtas šis vebinaras?     Kim Kiyosaki yra puikus sėkmingos moteris pavyzdys . Ji yra nepriklausoma...
Puslapis: 1 iš 4 » »»

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita