Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Gerovės Forumas Talino Saku Suurhall arenoje!

Gerovės Forumas Talino Saku Suurhall arenoje!

 
... 2008 metais stipriai smogusi finansinė krizė buvo tik pradžia to, kas laukia mūsų ateityje. Ar jūs esate tam pasiruošę? Robert Kiyosaki numatė šį finansinį nuosmūkį dar 2002 metais ir turėjo labai tikslias finansines prognozes, kurios išsipildė.  Kiyosaki sako, kad 2016 metais mūsų laukia dar didesnė finansinė krizė, tačiau tų, kurie bus jai pasiruošę, laukia šviesi ateitis.
 
Jei jūs norite išvengti nestabilumo ir būti pasirengę finansiniams neramumams, jūs privalote sekti ir paklusti finansinėms taisyklėms, pagal kurias gyvena šiandieninis pasaulis.

Dabar yra pats laikas tam pasirengti!

2015 metų spalio mėnesį į Taliną atvyksta pasaulinio garso investuotojas, milijonierius, knygų autorius Robert Kiyosaki.  Jis surengs vienintelį pasirodymą  3500 žmonių talpinančioje Talino Saku Suurhall arenoje, į kurią atvyksta dalyvai iš daugiau nei 8 šalių. Patvirtiname: renginys bus galingas ir išskirtinis.  Tai nėra dar vienas eilinis seminaras. Tai unikali galimybė tapti pirmuoju elitinės pasaulio klasės dalyviu!
 
Šiame forume taip pat dalyvaus pasaulinio garso lektoriai, kaip Eric Edmeades, Asel Sydykova, Kim Kiyosaki.
 
 
Registruokitės apačioje iš anksto, jei norite būti pirmieji!
 

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita