Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Pasitikėjimas savimi

Pasitikėjimas savimi

 Kviečiame į NEMOKAMĄ vebinarą "Pasitikėjimas savimi", liepos 22 d. 10:00 val.

Donatas Brikas - UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas, pranešėjas, motyvatorius.

 "Daugelį svarbių dalykų savo gyvenime aš pasiekiau todėl, kad turėjau tikėjimą, kad pasieksiu tai, ko užsibrėžiau. Kurdamas įmonę, mokydamasis vesti seminarus, pastebėjau, kad dažnai, žinodamas teoriją, matydamas viziją dar neisiimi veiksmų. Veiksmai atsiranda tada, kai Tavo viduje atsiranda pasitikėjimo imti ir daryti. Mano ir daug man žinomų žmonių, kurie pasiekė rezultatų, patirtis man leidžia daryti išvadas, kad pasitikėjimas savimi yra vienas svarbiausių dalykų mūsų gyvenime, kuris lemia mūsų rezultatus".

 

Kam skirtas vebinaras "Pasitikėjimas savimi"? 

Tau :) Jei Tu suvoki, kad pasitikėjimas savimi lemia tai, ar Tu imiesi veiklos, ar esi pasiruošęs priimti naujus iššūkius ir aplenkti save tokį, koks buvai vakar. Jei Tu nori išmokti patikrintų technikų, kaip įgauti pasitikėjimo tada, kai aplinkybės nėra palankios, o tuo metu kaip tik to labiausiai reikia. Jei tu nori pažadinti savyje slypintį čempioną, tai būtinai prisiregistruok į nemokamą Donato Briko vebinarą "Pasitikėjimas savimi".

Ką sužinosi vebinare?

  • Pasitikėjimas ir kompetencija.
  • Kaip pasitikėjimas savo jėgomis padės Tau uždirbti daugiau pinigų.
  • Kaip ugdyti pasitikėjimą savimi kas dieną skiriant tam mažiau nei 5 min.
  • Kaip atrasti pasitikėjimo savo jėgomis nesėkmių periodu.
  • Pasitikinčio žmogaus mąstymas.
  • Pasitikėjimo savimi "vagys" ir kaip su jais kovoti.

Registruokis į šį vebinarą dabar ir pakviesk prisiregistruoti savo draugus. Vebinaras NEMOKAMAS!

Tik On-Line vebinaro dalyvių laukia kelios staigmenos! Todėl būtinai dalyvaukite On-line!

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita