Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


5 nemokamos Kevin Green pamokos, kurias būtina žinoti versle

5 nemokamos Kevin Green pamokos, kurias būtina žinoti versle

 

Kevin Green dalinasi savo verslo patirtimi per savo požiūrį.  Žiniasklaida Keviną apibūdina kaip žmogų, kuris žino, ką sako ir kuris nekalba apie tai, ko pats nėra išbandęs. Kevin Green yra multi-milijonierius ir socialinis verslininkas. Žmogus, kuris kuria verslus tam, kad padėtų išspręsti socialines problemas ar turėti įtakos socialinei raidai.

Jis yra didžiausias nekilnojamo turto savininkas Didžiojoje Britanijoje (daugiau nei 700 jam priklausančių nekilnojamo turto ojektų) ir multi- verslo savininkas (daugiau nei 25 jam priklausančios kompanijos).
Jo sėkmės istorija yra unikali. Dar 1984 metais jis buvo benamis su įgimta disleksija. Dabar jo nuosavas kapitalas skaičiuojamas  milijonais. Jis valdo nuosavas gatves bei puikiai vadovauja sėkmingoms, su nekilnojamu turtu nesusijusioms įmonėms.
 
Pastarąjį dešimtmetį Kevin savo patirtimi ir išmintimi dalinasi su naujos kartos verslininkais. Jis motyvuoja, įkvepia ir padeda tapti sėkmingu verslininku.
 
Nemokamas pamokas bei interviu su Kevin Green gausite elektroniniu paštu užsiregistravus apačioje. 
 
 
 
 

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata