Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Sėkmingos viešo kalbėjimo strategijos

Sėkmingos viešo kalbėjimo strategijos

 

Nesvarbu, ar Jums reikia įtikinti kolegas, parduoti produktą, įkvėpti komandą ar kalbėti didelei auditorijai, - didžiausias veiksnys, lemiantis Jūsų sėkmę ar nesėkmę yra Jūsų kalbėjimo įgūdžiai. Tai yra didžiulis skirtumas tarp to, kiek Jūs patys galite nulemti savo ateitį.

 

Pristatome Jums renginį, kurį ves vienas iš geriausių pasaulio viešo kalbėjimo specialistų Eric Edmeades, kuris gali smarkiai pakeisti Jūsų kalbėjimo įgūdžius bei perkelti Jūsų prisistatymo kokybę į kitą lygį. 

 

  

Eric Edmeades yra vienas talentingiausių pasaulio motyvatorių, verslininkas, praktikas, veiklos marketingo ir viešo kalbėjimo specialistas. Jis yra kilęs iš Kanados ir yra sukaupęs sėkmingą ilgametę patirtį tarptautiniame versle. Daugelis jo įkurtų tarptautinių kompanijų šiuo metu sėkmingai veikia be jo dalyvavimo.
 
Eriko verslo patirtis yra globalinė ne tik geografine prasme, bet ir apimanti skirtingas tarpusavyje nesusijusias verslo šakas, kaip pvz. mobilus ryšys, duomenų apdorojimas ir logistika, renginių organizavimas, kompiuteriniai žaidimai, medicininės įrangos technologijos ar Holivudo filmų  specialiųjų efektų kompanijos. Eriko autorinės programos Verslo laisvė© (Bussiness Mastery) ir Veiklos rinkodara© (Inception Marketing) yra populiarios ir pripažintos visame pasaulyje.
 
Eric Edmeades yra įkvepiantis tarptautinę verslo patirtį turinti pranešėjas, kuris daugiau nei 25 metai veda mokymus visame pasaulyje pradedant Kanada, Skandinavijos šalimis, baigaint Malaizija, Indonezija ar Australija. Jis dalinosi scena su garsiausiais motyvacijos guru, kaip Anthony Robbins, Ričardas Bransonas, Džekas Kenfildas, Brian Tracy, prezidentas B. Klintonas. Erikas pasižymi napaprastu pasakotojo talentu, pritraukiančiu auditorijos dėmesį, subtiliu jumoro jausmu ir gebėjimu kurti šiltą ryšį su auditorija.
 
Šiame išskirtiniame seminare Jūs sužinosite: 

  • Kaip pralaužti ledus, bendraujant su auditorija,
  • Kodėl pasakojančios istorijos yra tokios galingos ir kaip pasinaudojant jomis  galima daryti įtaką,
  • Kaip įveikti stresą ir baimę, susijusią su kalbėjimu viešai,
  • Kokia yra pagrindinė ir dažniausiai pasitaikanti klaida, kurią daugelis daro scenoje,
  • Kaip susikurti galingą kalbėtojo autoritetą ir išmokti daryti įtaką,
  • Kaip efektyviai panaudoti viešą kalbėjimą Jūsų verslui vystyti, produktui ar paslaugai pristatyti. 

 

Būkite pirmieji ir užsiregistruokite iš anksto, norėdami gauti išskirtinę kainą ir daugiau informacijos apie Eric Edmeades seminarą Vilniuje!

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė:

El. paštas *:

Telefonas *:

Užsakyti

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė