Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Išlaisvink savyje slypinčią galią!

naujas

Išlaisvink savyje slypinčią galią! 2017-08-29


Pranešėjas: Donatas Brikas
Renginio vieta: Klaipėda,Šiauliai,Kaunas,Vilnius
Renginio data: 2017 rugsėjis
Laikas: 18:30
Trukmė: 3 val.
Investicija: 7 eur

Registruotis

Vienas garsiausių pasaulyje asmenybės konsultantų, verslininkų, perkamiausių knygų “Neribota galia”,  “Pažadink savyje milžiną”, "Įvaldyk pinigų žaidimą" autorius Anthony Robbins yra įsitikinęs, kad mūsų gyvenimas yra sąlygotas mūsų pačių pasirinkimo. Jo įsitikinimu, valdžia ir galia – tai gebėjimas kurti tokštamus rezultatus ir tuo pat metu duoti naudą kitiems. Tai galimybė keisti savo gyvenimą, pačiam formuoti savo pasaulėžiūrą, pakreipti įvykius taip, kad aplinkybės eitų išvien su mumis, o ne prieš mus.

 

Apie jį Donatas Brikas, UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas ir įkūrėjas yra pasakęs labai paprastai: "Tonis yra labiausiai įkvepiantis pranešėjas pasaulyje. Jis unikalus. Jis patinka visiems. Tonis malačius!"

 

Ar Jūs....

...jau spėjote palaidoti savo didžiausią gyvenimo svajonę? Ar paskendote kasdienybės rutinoje galvodami, kad nors ir kaip besistengtumėte, vis tiek nieko neišeis? Ar manote, kad Vyriausybė, aplinka, darbdavys, partneris yra kalti dėl Jūsų nesėkmių? Manote, kad tam, jog taptumėte sėkmingais, reikia gimti turtingoje šeimoje? Jūs  esate tuo tikri???

 

Anthony Robbins prieš 30 metų.

Pusiau tuščias butas. Problemos su pinigais. Vienatvė. Išvaizdos trūkumai.

Anthony Robbins dabar.

Sukūrė geriausią asmeninio tobulėjimo ir profesinio augimo sistemą istorijoje ir pateko į žurnalo Forbes (2007) 100-uką populiariausių pasaulio asmenybių. Kasmet akcijos "BasketBrigade" metu aprūpina maistu daugiau nei 2 milijonus žmonių. Patenka tarp 50 pasaulio verslo intelektualų (Accenture), American Express įtraukė jį į šešių pasaulio verslo lyderių, konsultuojančių asmeninio ir profesinio augimo temomis, sąrašą. Patenka į 10-tuką labiausai įkvepiančių planetos asmenybių.

Tony Robbins’o asmeninis koučingas kainuoja daugiau nei 1 milijoną USD, tačiau norinčiųjų visada yra dviems metams į priekį. Jo seminarus jau aplankė daugiau nei 3 milj. žmonių iš daugiau nei 80 šalių.

 

Norite sužinoti, kaip jam tai pavyko ir iki šiol pavyksta?

Tada nepraleiskite šios galimybės!

Viskas, kas vyksta Jūsų gyvenime yra Jūsų vakar dienos sprendimų ir veiksmų rezultatas. Jei Jūs norite pakeisti gyvenimo kryptį, Jums reikia nuolat daryti sau priimtinus sprendimus. Jūs turite turėti aiškią viziją, koks žmogus Jūs norite būti ir turėti tai, ko trokštate. Tačiau to dar nepakanka: sprendimai turi būti atliekami reguliariai. Nuspręskite šiandien, kaip norite gyventi šiais metais. Norint, kad Jūsų sprendimai turėtų realią įtaką Jūsų gyvenimui, Jūs turite padaryti pasirinkimą dabar.

"Išlaisvink savyje slypinčią galią" - tai 3 valandų motyvacinis seminaras, parengtas remiantis motyvacijos guru Anthony Robbins mokymų metodika ir pasaulinio lygio programa : "Unleash The Power Within“

 

 

Seminare Jūs:

 • Pradėsite mąstyti kaip laimėtojai;
 • Gausite veikiančias pasaulyje pripažinto motyvatoriaus Anthony Robbins'o metodikas ir strategijas;
 • Sužinosite, kaip atsisakyti vidinių barjerų ir savęs apribojimų;
 • Atskleisite savo vidinių galių paslaptis.

Kodėl verta dalyvauti?

 • Gausite didžiausią pozityvios energijos ir motyvacijos pliūpsnį;
 • Sužinosite, kaip įveikti baimes;
 • Būsite įkvėpti bei pastūmėti į kitą lygį;
 • Sužinosite, kaip planuoti ir siekti savo tikslų;
 • Sutiksite taip pat mąstančius žmones bei užprogramuosite save sėkmei;
 • Sužinosite daugiau apie "Unleash The Power Within 2018" programą.

Seminaras skirtas:

 • Tiems, kurie nori realių pokyčių gyvenime ir siekia sėkmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle.
 • Tiems, kurie kelia sau ambicingus tikslus ir stinga motyvacijos.
 • Siekiantiems pabendrauti su pozityviai mąstančiais žmonėmis ir pasisemti teigiamos energijos.
 • Seniai svajojantiems sužinoti ir atskleisti visas Anthony Robbins'o sėkmės paslaptis bei strategijas, tačiau kol kas neturintiems galimybės apsilankyti jo keturių dienų transormaciniame seminare Londone.
 • Siekiantiems pasinaudoti unikaliu pasiūlymu tik šio seminaro dalyviams dalyvauti Anthony Robbins'o seminare "Unleash The Power Within" Londone 2018 balandį.

 

Seminarai vyks:

Klaipėdoje - 2017 m. rugpjūčio 29 d. Green Park Hotel Klaipeda, Minijos g. 119, Klaipėda
Šiauliuose - 2017 m. rugsėjo 13 d. Šiaulių arena, 1 aukštas, "Spaudos salė", įėjimas VIP
Kaunas - 2017 m. rugsėjo 19 d. Hotel "Kaunas", Laisvės al. 79, Kaunas
Vilniuje - 2017m. rugsėjo 26 d. GRATA HOTEL, Vytenio g. 9, Vilnius

 

 

 


Jei dėl kažkokių priežasčių nuspręsite, kad šis seminaras Jums netinka, mes pasiruošę Jums gražinti iki 100% sumokėtos sumos. Taip pat nereikalausime jokio paaiškinimo. Tačiau siekdami išvengti pasitaikančių piktnaudžiavimo atvejų, ateityje Jums nebegalėsime parduoti mūsų prekių ar paslaugų. Pinigus grąžinsime gavę Jūsų prašymą iki pirmosios pertraukėlės renginio metu. Vėliau gauti prašymai tenkinami nebus.


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai