Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Viešasis kalbėjimas - TAI PAPRASTA!

naujas

Viešasis kalbėjimas - TAI PAPRASTA! 2017-10-10

Išmok kalbėti viešai per 3 valandas!
Pranešėjas: Donatas Brikas
Renginio vieta: Vilnius,Kaunas
Renginio data: 2017 spalio 10 - spalio 18 d.
Laikas: 18.30
Trukmė: 3 val.
Investicija: 5,- EUR

Registruotis

Registruotis

 

Turbūt nieko nenustebins pasakymas, kad daugelis žmonių susiduria su poreikiu kalbėti viešai. Ne vienam iš mūsų teko pasisakyti prieš didesnę auditoriją žmonių, susirinkimuose, gimtadieniuose, prezentacijose. Ne retas iš mūsų susiduria su viešo kalbėjimo baime.

AR ŽINOJOTE? Viešo kalbėjimo baimė yra antra pagal intensyvumą! Ši baimė yra sukausčiusi maždaug 90% žmonių! Žmonės labiau bijo tik mirties.

Ar kada esi susimąstęs, ką padarytum, kiek pasiektum ir kokias galimybes turėtum, jeigu Tu nugalėtum viešojo kalbėjimo baimę?

Pameni tą kartą, kai Tau reikėjo pasisakyti viešai? Jaudulys pakišo Tau koją, Tu nepasakei to, ką galvojai. Tu neapgynei savo nuomonės arba nepasveikinai draugo.

Tau draugų rate kartais reikia apginti savo nuomonę? Kartais Tu patenki į debatus ir tuo atveju Tau labai, LABAI padeda viešas kalbėjimas. Jei mokėsi gerai kalbėti viešai, Tu iš tikrųjų pasitikėsi savimi ir užsitarnausi drąsaus bei savimi pasitikinčio žmogaus reputaciją.

Daugelis žmonių galvoja, kad tam, jog kalbėtum viešai, Tu turi turėti daug kompetencijos. Taip pat Tu turi žinoti, ką pasakyti, bijoti nesusimauti ir nepadaryti klaidų. JIE VISIŠKAI KLYSTA!!!

Šiame seminare noriu paneigti šį mitą. Pirmiausia, norėdamas kalbėti viešai, Tu turi nugalėti baimę būti savimi prieš auditoriją.

Todėl noriu Jus visus pakviesti į seminarą, kuriame mes nesimokysime:

  • retorikos
  • kūno kalbos
  • ką pasakyti, atsistojus prieš auditoriją
  • kaip pasiruošti seminaro konspektą

MES TIESIOG IŠMOKSIME KELIŲ ESMINIŲ IR PAGRINDINIŲ DALYKŲ.

1. Nugalėsime viešo kalbėjimo baimę. Visi turėsite galimybę kalbėti viešai, jei tik norėsite.

2. Išmoksime ne tai, ką reikia pasakyti, o tai, kaip reikia pasakyti, kad papirktume auditoriją.

Išmoksime atkreipti auditorijos dėmesį  į save, kad ji ne tik klausytų, bet ir išgirstų.

4. Išmoksime keisti auditorijos ir savo energijos lygį. Tai padeda auditorijai nenuobodžiauti ir visada palaikyti auditorijos aktyvumą.

5. Po seminaro Tu išeisi kalbėti prieš auditoriją, pasakysi nuostabų tostą. Tokį tostą, apie kokį Tu galvoji. Tu taip pat galėsi apginti savo nuomonę ir pasakyti, ką Tu ištikrųjų manai.

Jei Tu galvoji, kad Tau niekad netenka kalbėti viešai ir Tau šis seminaras nereikalingas, TU KLYSTI! galvoju, kad viešasis kalbėjimas reikalingas kiekvienam žmogui! Net jei Tu nedirbi didelėje kompanijoje, kur Tau reikalingi susirinkimai, manau Tu vis tiek turi vaikų, draugų, Tau kartais tenka nueiti į darželį ar mokyklą, pasisakyti susirinkimuose.

 

SEMINARĄ VEDA: 

Donatas Brikas - verslininkas, investuotojas, įkvepiantis pranešėjas. Sertifikuotas TOC treneris, pardavimų treneris, sertifikuotas TTT (Train the Trainer) treneris,  T. Harv Eker setifikuotos programos MMI (Millionaire Mind Intensive) organizatorius Lietuvoje, daugelio asmenybės tobulėjimo programų autorius.

"Per savo augimo metus turėjau galimybę mokytis iš pasaulyje geriausių pripažintų trenerių, kaip Tony Robbins, Blair Singer, Brian Tracy, Marcus De Maria, Mac Attram, J. T. Fox, Alex Mendossian" - Donatas Brikas. 

Prieš 7 – 8 metus Donatas bijojo kalbėti daugiau nei prieš du žmones ir galvojo, kad tam reikalingas talentas. Šiandien daugelis apie Donatą sako, kad jis yra talentingas ir įkvėpiantis pranešėjas. “Aš drąsiai galiu teigti, kad vesti seminarą yra 1% talento ir 99% įgūdis, kurio galima išmokti“ - Donatas Brikas

 

 

 

 

Seminarą padarėme prieinamą kiekvienam, registracijos mokestis tik 5 €!!

Registruotis

Partnerių ir dalyvių video atsiliepimai:  

 

Registruotis

1. Užpildyk formą

2. Pasirink mokėjimo būdą

3. Pakviesk draugus, kuriems galbūt to taip pat reikia

4. Nekantriai lauk seminaro

5. Džiaukis, pakeitęs save į gerą, tik už 5 €

Seminarų datos:

Vilnius - 2017 m. spalio 10 d.
Kaunas - 2017 m. spalio 18 d.
 
 

 

 


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai