Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Tapk viešojo kalbėjimo meistru

naujas

Tapk viešojo kalbėjimo meistru 2017-12-09

Tapk viešojo kalbėjimo meistru!
Pranešėjas: Donatas Brikas
Renginio vieta: Kaunas
Renginio data: 2017 gruodžio 9 d.
Laikas: 10.00
Trukmė: 8 val.
Investicija: 99,- EUR

Registruotis

Daugeliui žmonių gyvenime tenka atsidurti situacijose, kuomet reikia pasisakyti prieš auditoriją, išsakyti savo nuomonę, papasakoti istoriją, pateikti ataskaitą susirinkime, padaryti prezentaciją ar tiesiog pristatyti save. Deja, daugelis žmonių turi auditorijos baimę ir pasitaikius progai “bėga” nuo jos ir taip praranda galimybes pristatyti save.

Kiti, kalbėdami viešai, dažnai savimi nusivilia ir kaltina save, kad neįtraukė publikos, pamiršo kalbos dalį ir pan. Jie susiduria su pasiruošimo sunkumais ir kiekvieną kartą prieš einant į auditoriją praleidžia daug laiko pasiruošimui, baiminasi dėl būsimų klausimų ir jaučia didelį stresą.

Savęs pristatymas - puikus pajamų šaltinis.

Ar sutinkate, kad geras mokėjimas sudominti publiką, pritraukti klausytojų dėmesį atveria galimybes uždirbti daugiau pinigų? Nesvarbu, kokiose viešose vietose Jūs būtumėte.  Jei  puikiai mokėsite sudominti žmones, Jūs galite parduoti savo paslaugas, savo produktą ar idėją ir taip padidinti savo pajamas.
 

 

Gebėjimas kalbėti prieš žmonės – įgimtas talentas?  

Nemažai žmonių, pabandę pasisakyti prieš auditoriją, susidūria su diddžiuliu jauduliu. Po nesėkmingos patirties daugelis nusprendžia: “Neturiu talento kalbėti viešai“, taip atsisakydami sieti savo gyvenimą su brangiausiai apmokamomis sritimis, nes kaip taisyklė, visose srityse reikalingas viešas kalbėjimas.
 
Gera žinia Jums! Viešas kalbėjimas – tai įgūdis, kurio galima išmokti! Ir tai nepriklauso nuo Jūsų talento. Jei Jūs mokate kalbėti su savo artimaisiais, tai Jūs jau turite talentą! Jūs galite išsiugdyti įgūdį kalbėti prieš auditoriją, išmokti pritraukti auditorijos dėmesį, sudominti ir parduoti.
 
Svarbiausia, kad tai galite išmokti daryti, būdami atsipalaidavę.
 

 Jei Jūs esate:

 • Skyriaus ar įmonės darbuotojas, kuris nori sudominti savo kolektyvą ir parduoti idėjas savo darbuotojams;
 • Pardavėjas, kuris siekia padidinti savo rezultatus ir uždirbti daugiau pinigų;
 • Mokytojas, kuris nori sudominti savo mokinius ir studentus bei padėti jiems išmokti daugiau ir atsiminti ilgiau;
 • Laisvas verslininkas, savarankiškai parduodantis savo produktus, paslaugas ar idėjas;
 • Pranešėjas, siekiantis daugiau pripažinimo ir didesnės auditorijos;
 • Turite naudingų žinių, kurias norėtumėte pasidalinti su žmonėmis.
 
Pasirinkite datą - 2017 m. lapkričio 18 d, Kaunas ir rezervuokite ją savo kalendoriuje "Tapk viešojo kalbėjimo meistru"!
 
 

Intensyviame 8 valandų seminare Jūs:

 1. Išmoksite nugalėti baimę ir kontroliuoti jaudulį pasisakant prieš auditoriją;
 2. Sužinosite, kaip įtraukti klausytojus ir per kelias minutes gauti jų pripažinimą;
 3. Sužinosite, kaip paruošti seminarą/prezentaciją ir visiškai nesijaudinti, kad Jūs kažką pamiršote;
 4. Sužinosite, kaip pravesti ilgą seminarą išlaikant auditorijos dėmesį;
 5. Pakeisite savo gyvenimą, nes ne tik nustosite „bėgti“ nuo pasisakymo viešai, bet ir žūtbūt stengsitės būti pirmas. Būsite įsitikinę, kad kai Jūs pradėsite kalbėti,  tuoj pat pritrauksite klausytojų dėmesį ir ekspromtu galėsite padaryti prezentaciją.
 

O gal Jūs norite daugiau? Jūs taip pat galėsite:

 1. Atpažinti, kokia tema Jūs galite geriausiai kalbėti bei praktiškai paruošti savo kalbos prezentaciją.
 2. Išmokti sukurti kokybišką prezentaciją.
 3. Sužinoti, kaip pasirinkti tinkamą salę ir kaip ją paruošti prezentacijai.
 4. Išmokti  gauti klausytojų pripažinimą.
 5. Išbandyti metodus, kaip keisti klausytojų būsenas ir įtraukti juos į bendrą veiklą.
 6. Suprasti, kaip mokyti, kad klausytojas išmoktų greičiau ir įsimintų idaugiau.
 7. Praktiškai pasitreniruoti, kaip reaguoti ir atsakyti į klausytojų klausimus.
 8. Sužinoti, kaip naudoti prezentacijai paruoštą medžiagą.
 9. Nugalėti baimę parduoti scenoje.
 10. Išmokti ir praktiškai išbandyti pardavimo nuo scenos mestriškumo.

 

Šis 8 valandų seminaras gali pakeisti Jūsų gyvenimą!

 Registruotis

 

Seminarą veda Donatas Brikas.

 

Donatas Brikas - verslininkas, investuotojas, įkvepiantis pranešėjas. Sertifikuotas TOC treneris, pardavimų treneris, sertifikuotas TTT (Train the Trainer) treneris, UAB "Saviugdos Mokykla" savininkas, oficialus Tony Robbins atstovas Lietuvoje ir Latvjoje, oficialus Success Resources partneris Lietuvoje, T. Harv Eker setifikuotos programos MMI (Millionaire Mind Intensive) organizatorius Lietuvoje, daugelio asmenybės tobulėjimo programų autorius.

"Per savo augimo metus turėjau galimybę mokytis iš pasaulyje geriausių pripažintų trenerių, kaip Tony Robbins, Blair Singer, Brian Tracy, Marcus De Maria, Mac Attram, J. T. Fox, Alex Mendossian" Donatas Brikas.

 

 

Prieš 6 – 7 metus Donatas bijojo kalbėti daugiau nei prieš du žmones ir galvojo, kad tam reikalingas talentas. Šiandien daugelis apie Donatą sako, kad jis yra talentingas ir įkvėpiantis pranešėjas. “Aš drąsiai galiu teigti, kad vesti seminarą yra 1% talento ir 99% įgūdis, kurio galima išmokti“. Donatas Brikas

 

Seminarų datos:


Kaunas - 2017 m. gruodžio 9 d.


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai