Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


"Pasitikėk ir tikėk savim"

"Pasitikėk ir tikėk savim" 2018-05-14


Pranešėjas: Mažvydas Šimkus
Renginio vieta: Utena
Renginio data: 2018 gegužės 14
Laikas: 18.00
Trukmė: 3 val.
Investicija: 5 €

Registruotis

 

Daugelis žmonių baigia mokyklą, universitetą, sukuria šeimą ir gyvena vidutinį, niekuo neišsiskiriantį, saugų gyvenimą. Jie kartais leidžia sau pasvajoti apie aukštesnius gyvenimo standartus, tačiau taip ir nesiima jokių veiksmų, o jų svajonės taip ir lieka TIK svajonėmis. Dažniausiai pasitaikanti priežastis - pirmoji nesėkmė ir baimė suklysti antrą kartą. Galbūt jie bandė ir jiems nepavyko. Galbūt tai nebuvo taip paprasta ir jiems teko įveikti daugiau kliūčių, nei tikėjosi. Galbūt tuo metu atrodė, kad pokyčiams yra ne laikas.

Laikui bėgant žmonės nustoja svajoti ir prilygina savo standartus esamai padėčiai, susitaikydami su ja, bet dėl to nesijausdami laimingi. Vidinis balsas kartais jiems pakužda, kad jis gali nuveikti  kažką daugiau,bet...

Pamatyti naująjį save

Kodėl žmonės nesiima veiksmų, o pasiekę tam tikrą lygį, nebejuda toliau? Ar jie nustoja svajoti ir turėti aukštesnių tikslų? Sutikime - tam reikia vis naujų įgūdžių. Tam reikalingos naujos kompetencijos, nes ten yra nesaugu ir kartais pokyčiai teikia skausmą.

Ar norėtum sužinoti kelią, kaip išvesti save iš komforto zonos ir su malonumu pasinerti į spartaus augimo procesą bei perkelti savo gyvenimą į naują lygmenį?

Praktinis seminaras "Pasitikėk ir tikėk savim"

Seminare:

  1. Sužinosi 4 asmenybės pokyčių žingsnius, kurie Tau suteiks pasitikėjimo ir garantijų imtis veiksmų.
  2. Praktiškai išvesi save iš komforto zonos. Šios patirties nepamirši ir ji Tave dar ilgai įkvėps judėti pirmyn.
  3. Išmoksi susitarti su savo vidiniu balseliu, kuris Tave stabdo nuo pokyčių.
  4. Atliksi užduotį, po kurios pasikeis Tavo požiūris į save ir iš seminaro Tu išeisi labiau pasitikintis savimi.
  5. Sužinosi, kaip galima tobulėti mega greičiu.

 

Pranešėjas: Mažvydas Šimkus

“Noriu atiduoti Jums jau išdirbtą informaciją. Pats ilgai ėjau šį kelią ir surinkau nemažą patirtį iš daugybės skirtingų lektorių. Noriu, kad tau pasisektų ir tu pasiektum viską apie ką svajoji, tik ar tu to nori?”

 

Mažvydas Šimkus – gyvenimo režisierius, rašytojas, verslininkas, projektų vadovas, įgyvendinęs

begalę jų tiek didelėse organizacijose, tiek startuoliuose. Žmogus, besimokantis ko gero iš visų Lietuvoje

populiariausių lektorių, tiesiogiai dirbantis su Alex Monaco ir turimas žinias vis gilinantis pas tokius pasaulinio

lygio motyvatorius, kaip Anthony Robins.

Registruotis

 

Kiek kainuoja seminaras?

O kiek galėtum sumokėti už didesnį pasitikėjimą, už šansą pasinaudoti Tavo gyvenimo kelyje pasitaikančiomis galimybėmis? Manome, kad tai labai sunkus klausimas ir nesigilinkime. Apskritai tokios trukmės ir vertės seminarai kainuoja apie 40 EUR. Kadangi tai yra mano pirmasis kartas Utenoje, šis seminaras buv mano dovana, todėl jis kainuos tik 5 EUR.

5 EUR - tai papildoma DOVANA Tau. Pervesdamas 5 EUR Tu įsipareigosi ateiti į šį seminarą ir žengti žingsnį į pokyčius. "Atsimink: kaip mes elgiamės bet kur, taip mes elgiamės visur". Tai labai svarbi pamoka. Kaip elgiamės su į EUR, - taip elgiamės ir su 1000 EUR.

Registruotis

 

  Ką dabar daryti?

  1. Užpildyk registracijos formą žemiau

  2. Pasirink mokėjimo būdą: Mokėjimai.lt (apmokėsi iš karto per PaySera) arba išankstinė sąskaitą (į savo paštą gausi PDF su įmonės rekvizitais).
  3. Atlik apmokėjimą
  4. Mėgaukis gyvenimu ir lauk mūsų susitikimo

Seminaro laikas: Gegužės 14 diena, 18.00 "Hotel Angelas", Aukštaičių g. 2, Utena


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai