Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė

2 asmeninės konsultacijos

naujas

2 asmeninės konsultacijos

Pranešėjas: Mažvydas Šimkus
Renginio vieta: Kaunas, Online
Renginio data: Sutartinė
Laikas:
Trukmė: 2 val.
Investicija: 50 €

Registruotis

Žinau, kartais tiesiog yra nesmagu užduoti savo klausimą prie kitų žmonių ir norisi privatumo. Taip, būtent todėl šią paslaugą sukūriau tau. Pats praėjau lygiai tuo pačiu keliu.

Tai yra laikas, kuris yra skirtas tik tau ir tavo gyvenimiškų klausimų aptarimų, veiksmų plano sudarymui ir viskam, kas sukasi tavo galvoje.

Temos, kuriomis galime kalbėtis:

• Santykiai: tėvai, vaikai, poros
  • Savęs ieškojimas, pašaukimo, savo kelio paieška
  • Tikslų siekimas
  • Motyvacija
  • Pasitikėjimas savimi
  • Emocijų valdymas
  • Laiko valdymas
  • Kiti gyvenimiški klausimai

Kodėl turėtum klausti manęs?

• Mokiausi ir mokausi iš geriausių Lietuvoje: Alex Monaco, Arnas Markevičius, Remigijus Savickas, Martynas Driukas, Žydrūnas Sadauskas, Milda Sabienė ir t.t.
  • Mokausi iš geriausių pasaulyje: Tony Robbins, T. Harv Eker, Jim Rohn ir t.t.
  • Visiems savo mokymams esu išleidęs ne vieną tūkstantį eurų
  • Savo gyvenime esu patyręs tą patį, ką ir tu: patyčias, išdavystę, skausmingus santykius, netektis ir naujas pradžias

Kaina?

Pirmosios dvi konsultacijos tau kainuos tik 50 eurų, nes dirbu siekdamas tavo progreso ir noriu, jog tu įsipareigotum finansiškai prieš save ir mane VEIKTI. Sekančių konsultacijų kainos bus aptariamos antro susitikimo pabaigoje, jeigu abi puses tenkina rezultatai.

Kodėl tokia kaina?

Noriu padėti žmonėms, nes tai mano misija, ne verslas. Per mėnesį į savo žinias investuoju daug valandų ir ne vieną šimtą, kartais net tūkstantį eurų, kad perduočiau jas tau ir padėčiau augti ir judėti daug greičiau.

Ką daryti?

1. Užpildyk registracijos formą žemiau
  2. Pasirink mokėjimo būdą: Mokėjimai.lt (apmokėsi iš karto per PaySera) arba išankstinė sąskaitą (į savo paštą gausi PDF su įmonės rekvizitais).
  3. Atlik apmokėjimą
  4. Lauk mano žinutės su patikslintu konsultacijos laiku
  5. Pagalvok, ką labiausiai norėtum išsinešti iš konsultacijos ir kokie klausimai tau dabar yra aktualiausi.
  6. Mėgaukis gyvenimu ir lauk mūsų susitikimo

Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas: