Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Atrask savo kelią

Atrask savo kelią 2018-06-27


Pranešėjas: Mažvydas Šimkus
Renginio vieta: SMK, Kalvarijų 137E, Vilnius
Renginio data: 2018 birželio 27
Laikas: 18:00
Trukmė: 3 val.
Investicija: Nuo 9 eurų

Registruotis

? Ar vis dar ieškai savęs? ? Nežinai ką veikti gyvenime? ? Ar abejoji, kad esi teisingame kelyje?

Viskas gerai, tu ne vienas, mes irgi ten buvome! Būtent todėl norime pasidalinti patirtimi ir padėti tau rasti savąjį kelia, bet prieš tai...
 
Nepamiršk to, kad Tu esi unikalus. Ar žinai tai? Ar žinai, kad mes galime:
↑ Šypsotis!
↑ Džiaugtis!
↑ Dirbti mylimą veiklą!
↑ Realizuoti save!
↑ (Pa)Siekti savo tikslų!
↑ Turėti pilna energijos!
↑ Mes galime daugiau!
 
"Atrask savo kelią" seminaras tinka:
✓ Jeigu tu nežinai savo kelio.
✓ Jauti, kad esi užstrigęs.
✓ Jauti, kad neišnaudoji savo talento.
✓ Trūksta energijos veikti.
✓ Gal retokai šypsaisi..
✓ O gal tiesiog nori suprasti, kaip dar paauginti save ir lengviau ✓ pasiekti savo tikslus?
✓ Jei nori DAUGIAU..
 
Mes norime tave įkvėpti ir tikime, kad ir tu po seminaro sakysi:
✓ "Pritaikiau 5 principus, kurie padėjo siekti daug greičiau tikslų"
✓ "Tai padėjo man atrasti savo mylimą veiklą"
✓ "Wow - tai buvo nerealu"
 
Mes pažadae, kad po 3:00 val. seminaro Tu:
✓ Gausi instrukcijas, kaip eiti sistemingai tobulėjimo keliu;
✓ Sužinosi kaip pasikrauti energijos, kurią panaudosi, kur norėsi.
✓ Jausiesi labai įkvėptas (-a).
✓ Sužinosi savo tikslus arba turėsi planą kaip eiti link jų.
✓ Peržengsi savo komforto zoną ir tapsi drąsesnis (-ė).
 
Lektoriai:
Saulius Bagdonas, daugiau nei 11 metų saviugdoje, dviejų vaikų tėvas, vedęs vyras, sėkmingas renginių vedėjas ir lektorius. Pasirinko gyventi dirbant savo mėgiamus darbus. Pasirinko augti kiekvieną dieną. Pasirinko tobulėjimo kelią. 
Keli projektai: www.renigniu-vedimas.lt www.komandosarchitektai.lt www.tools4success.lt www.atraskpasaukima.lt
 
Mažvydas Šimkus - Gyvenimo režisierius, rašytojas, lektorius, verslininkas, projektų vadovas. Šiuo metu jo pirmoji knyga pakeliui į spaustuvę. Paskutinius kelerius metus leidžia tiek proto, tiek dvasios saviugdoje. Suorganizavo eiles seminarų ir suteikė galimybę žmonėms dalyvauti pasaulinio lygio seminaruose ne tik Lietuvoje. Mokausi iš geriausių tiek Lietuvos tiek pasaulio lektorių. Savo karjeroje valdė pasaulinio lygio projektus. 
 
📀DOVANOS.
 
Su seminaro dalyviais pasidalinsime Sauliau Bagdono audio knyga "Asmeninio augimo gidas", kuri padės Tau po mokymų nepamiršti to , ką sužinojai ir kryptingai siekti savo tikslų.
 
Susitikime jau 2018 06 27, 18:00-21:00 "Smk", Kalvarijų 137E, Vilnius
 
 
Taigi Tu gausi dovanų knygą, kurią kai kurie klausė net po 5 ir daugiau kartų. Kodėl? Nes įkvepia. Nes priverčia veikti.
 
Ir žinoma patį nuostabiausią laiką kartu.
 
 
Atsiliepimai:
 
"Vakar vakare, absoliučiai neplanavęs, visiškai spontaniškai ir netyčia apverčiau savo gyvenimą. Na gal pradžiai supratimą apie jį.  Pastaruoju metu pasijaučiau tapęs aplinkybių įkaitu, kurios mano gyvenimą varto kaip nori. Tarsi kokį didelį Rubiko kubiką. Kur kubiko įtaka jo spalvoms šonuose yra minimali.  Galvoje kažkoks triukšmas ir chaosas. Tai galėjo būti pirmadienis kaip įprasta. Tačiau bičiulis man pasiūlė susitikti ir tam puiki proga seminaras. Na, galvoju pažiūrėsiu, pavadinimas ir aprašymas banalūs, tinklinis marketingas ir durnių paieška. Kaina beveik simbolinė, vedėjo nepažįstu. Senokai apleidau "tu gali" stiliaus mokymus, kaip juos vadina mano klasiokas GL. O dar trukmė 3 valandos.. Bet kažkas galvoje spragtelėjo. Prisiminiau filma su Jim Keriu, YES man. Galvoju, nu ką, vėl bus eilinis pirmadienis šitoj pelkėj. Sakau Ok, einam. Susiruošiu. Tačiau net FB nespaudžiu nei going, nei interested. Gėda. Nu gal aš koks lochas ar nevisprotis, kad 36 metų ieškau pašaukimo ar blaškausi. Aš gi rimtas žmogus, einu tik su draugu sisitikti, jam gal nelabai kažkas, o man tai ok. Čia tik aplinkybės aplink mane taip klojasi, kad aš jau bala žino kaip gyvenu. Pažiūrėkit kaip atrodys jei užsičekinčiau tokiam renginy. Ką apie mane pagalvotumėt? Atvykstu kaip visuomet pavėlavęs. Na žinot, kamsčiai, blogas maršrutas, aplinkybės. Aplinkybių auka. Sėdi puslankis žmonių. Ai beje. Dar kol radau 309 auditoriją SMK pamačiau tušinuku pakeverzotą nuorodą kur vyksta seminaras. Atlaidžiai nusišypsau. Nu galvoju, Serioga, kur čia mane atitempei, tuoj siūlys pirkti miltelius kokius ar papildus. Taigi, užeinu į erdvią ir saulės šviesa nutviekstą auditoriją. Pasisveikinu linksmai. Aš gi linksmas žmogus, juokauju, linksmų plaučių vyrukas, fainuolis toks, auditorijos pažiba. Atsisėdu į man skirtą vietą. Apsidairau, aplink skirtingo amžiaus veidai. Jauni ir vyresni, studentai, tarnautojai ir verslininkų žmonos. Nesu kažkoks fenotipologas, bet galima atspėti iš išvaizdos. Dar ateina pavėlavęs bičas. Ir pradedam. Kai visada pajudam, susipažįstam su kaimynais, žodžiu šildom atmosferą, kuriam aplinką. Vedėjas žavus. Kažkiek primena sėkmės mokytojus, bet laimei neatrodo perdaug sėkmingas, gerai, kad ne su baltais marškiniais ir kostiumu, atrodytų juokingai. Na neperpasakosiu jums visų mokymų. Bet esmė. Lektorius ir kolegos sugebėjo sukurti darbingą atmosferą, kurios metu nuoširdžiai atidirbau, prirašiau daug popieriaus. Kurį ėmiau analizuoti. Kad 95 proc mano problemų yra mano įtakos galioje. Žodžiu, kad aš esu mano problema. Kas tokiam skeptikui ir savimylai yra gana didelis šokas. Aš įsitikinęs, kad kai lūkesčiai minimalūs, efektas maksimalus. Taip gavos su šiuo seminaru. Po jo buvau euforijoj, su bičiuliu važiuodami namo dar daug kalbėjom. Gavau bonusinės info, kurią jau žinojau. Bet nesuvokiau. Visos mūsų problemos arba praeityje arba ateityje, šioje akimirkoje, jei esam sveiki, mums viskas gerai. Na žodžiu. Siūlau nueiti." - Dalyvis
 
Buvo stipru... Kai kurie klausimai išjudino vidų ir tai labai gerai - vadinas dar turiu ne kartą grįžti prie jų. O paskutinė praktika buvo vyšnia ant torto - išsakius savo norus ir baimes, atsigrežiau į savo kūną - atrodo, kaip būtų nuo manęs nuėmęs kažkas sunkią ranka. Gal taip įvyko, nes jaučiau palaikymą, o gal dėl to, kad atsiveriu. Ačiū. Joleta
 
Puikus autorius, susipažinus per mokymus wauu wauu wauu, kokia energetiką galingą skleidė. Puiki knyga norintiems save pažinti-išsigryninti. Ar tiems kas yra sumiše ir nebežino ko nori iš gyvenimo... Čia lyg pradžių pradžia...Vėl prisimeni savo svajones, apsirašai kokio gyvenimo iš tiesų nori ir tuom pradedi gyventi, laiptelis po laiptelio, jei stringi savo rutinoje vėl klausai ir klausai, kol išgirsti savo vidinį balsą šnabždantį o gal net šaukiantį...Klausiausi šios knygos daugybe kartų įvairiose vietose, bet miške su gamta buvo kosmoso efektas. Rašant net ašaros liejosi per kraštus, kad gyvenimas mano iš ties yra nuostabus, atėjau su didinga misija ir tas patirtas skausmas, nusivylimai nublanksta ir atveda ten kur turi būti. Rekomenduoju ir tau taip padaryti, tik būk geras ir atviras prieš save. O kas geriausia, kad ši audio knyga tikrai padėjo suprasti ko noriu iš gyvenimo. Kokia asmenybe noriu būtį, kokias žinias noriu skleisti pasauliui. Linkiu ir tau to paties. Būk laimingas ir gyvenk savo svajonių gyvenimą. Juk savojonės pildosi.
 
 
 

 


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Tipas*:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Sutinku gauti naujienlaiškius. Privatumo politika

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai