Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Pa(si)tikėk savimi

naujas

Pa(si)tikėk savimi 2018-10-23

Pažadink savo tikrąją galią!
Pranešėjas: Mažvydas Šimkus
Renginio vieta: Vilnius, Šiauliai, Tauragė, Kaunas, Utena, Alytus, Klaipėda, Kėdainiai, Panevėžys, Plungė, Marijampolė
Renginio data: 2018 spalio 23 - 2018 lapkričio 15
Laikas: 18:30
Trukmė: 3 val.
Investicija: nuo 7 eur

Registruotis

Daugelis žmonių baigia mokyklą, universitetą, sukuria šeimą ir gyvena vidutinį, saugų, niekuo neišsiskiriantį gyvenimą. Jie kartais leidžia sau pasvajoti apie aukštesnius gyvenimo standartus, tačiau su laiku susitaiko su esama padėtimi, nors ir jaučiasi nelaimingi. Vidinis balsas kartais jiems pakužda, kad jis gali nuveikti kažką daugiau, bet...

Kodėl žmonės nesiima veiksmų, o pasiekę tam tikrą lygį, nebejuda toliau? Ar jie nustoja svajoti ir turėti aukštesnių tikslų? 

Dažnai jiems trūksta drąsos imtis veiksmų, juos kausto baimė suklysti, patirti nesėkmę. Galbūt jie bandė ir jiems nepavyko, galbūt jie susidūrė su kliūtimis, kurių nesitikėjo, galbut vis dar atrodo, kad pokyčiams ateis geresnis laikas.   

Sutikime - tam, kad judėtume pirmyn reikia vis naujų įgūdžių, tam reikalingos naujos kompetencijos. Nes ten, kur mes norime nueiti yra nesaugu ir kartais pokyčiai teikia skausmą. Todėl šio seminaro metu Tu sužinosi, kaip išvesti save iš komforto zonos ir su malonumu pasinerti į spartaus augimo procesą bei perkelti savo gyvenimą į naują lygmenį!

 

Praktinis seminaras "Pa(si)tikėk savim". Seminare Tu:

  • Sužinosi 4 asmenybės pokyčių žingsnius, kurie Tau suteiks pasitikėjimo ir garantijų imtis veiksmų.
  • Praktiškai išvesi save iš komforto zonos. Šios patirties nepamirši ir ji Tave dar ilgai įkvėps judėti pirmyn.
  • Išmoksi susitarti su savo vidiniu balseliu, kuris Tave stabdo nuo pokyčių.
  • Atliksi užduotį, po kurios pasikeis Tavo požiūris į save ir iš seminaro Tu išeisi labiau pasitikintis savimi.
  • Sužinosi, kaip galima tobulėti mega greičiu!

Registruotis

Pranešėjas: Mažvydas Šimkus

“Noriu atiduoti Tau jau išdirbtą informaciją. Pats ilgai ėjau šį kelią ir surinkau nemažą patirtį iš daugybės skirtingų lektorių. Noriu, kad Tau pasisektų ir Tu pasiektum viską apie ką svajoji, tik ar Tu to nori?”

Mažvydas Šimkus – gyvenimo režisierius, rašytojas, verslininkas, įgyvendinęs begalę projektų tiek didelėse organizacijose, tiek startuoliuose. Žmogus, besimokantis ko gero iš visų Lietuvoje populiariausių lektorių ir turimas žinias vis gilinantis pas tokius pasaulinio lygio motyvatorius, kaip Anthony Robins.

 

Kiek kainuoja seminaras?

O kiek galėtum sumokėti už didesnį pasitikėjimą, už šansą pasinaudoti Tavo gyvenimo kelyje pasitaikančiomis galimybėmis? Manome, kad tai labai sunkus klausimas ir nesigilinkime. Sis seminaras bus mano dovana ir kainuos tik 7 EUR.

Paprastas bilietas 7 EUR - tai papildoma DOVANA Tau - pervesdamas 7 EUR Tu įsipareigosi ateiti į šį seminarą ir žengti žingsnį į pokyčius. "Atsimink: kaip mes elgiamės bet kur, taip mes elgiamės visur". Tai labai svarbi pamoka. Kaip elgiamės su 7 EUR, - taip elgiamės ir su 1000 EUR.

Siekiantiems daugiau 14 EUR - dalyvavimas seminare, plius knygas su autoriaus palinkėjimu ir 7 dienų pasitikėjimo savimi praktikos!

Registruotis

ATSILIEPIMAI APIE SEMINARĄ:

"Eidama i seminarą tikrai nesitikėjau kažko tokio, kad iš jo išeisiu kitokia 🤗 Tau pavyko tą padaryti!!! ☺️"
Irutė

"Ačiū už motyvacijos bombą! Tu Tikrai kažką turi! Man asmeniškai paliko didžiausią įspūdį Jogos pusvalandukas. Negalvojau, kad galima taip viską pajausti ir perteikti jausmais ! 🙏 Matosi, kad myli Tikrai tai, ką darai! O tu Tikrai sugebi perteikti Geras emocijas kitiems ir matosi, kad Tikrai Labai daug atidavei šį vakarą. Ačiū dar kartą! 🙂"
Liucija

"Po tavo seminaro negaliu atsigauti gerąją prasme. Noriu taškytis ir apkabinti kiekvieną sutiktą žmogų. Skleisk tas tyras teigiamas emocijas ir tas nuoširdžias šypsenas ir toliau. Tikiu, kad pasieksiu savo tikslų!"
Brigita

"Šaunus seminaras, tiek įspūdžių dar neturėjau senai. Džiaugiuosi kad yra tokių žmonių kurie įkvepia ir padeda tobulėti. Ačiū tau"

Registruotis

Seminarai vyks:

Vilnius - Spalio 23 18:30 "Grata Hotel"
Šiauliai - Spalio 25 18:30 "Medžiotojų užeiga"
Tauragė - Spalio 29 18:30 "Tauragės biblioteka"
Kaunas - Spalio 30 18:30 "Best Baltic Kaunas"
Utena - Lapkričio 5 18:30 "Angelas Hotel"
Alytus - Lapkričio 6 18:30 "Alytaus pirtis"
Klaipėda - Lapkričio 8 18:30 vieta bus patikslinta
Kėdainiai - Lapkričio 9 18:30 "Smilga Hotel"
Panevėžys - Lapkričio 12 18:30 PMTP centras
Plungė - Lapkričio 13 18:30 Plungės kultūros centras
Marijampolė - Lapkričio 15 18:30 "Renginių zona"

Ką dabar daryti?

  1. Užpildyk registracijos formą žemiau
  2. Pasirink mokėjimo būdą: Mokėjimai.lt (apmokėsi iš karto per PaySera) arba išankstinė sąskaitą (į savo paštą gausi PDF su įmonės rekvizitais).
  3. Atlik apmokėjimą
  4. Mėgaukis gyvenimu ir lauk mūsų susitikimo

 


Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Nuolaidos kodas:
Nuolaidos kodas nuo knygos skirtuko arba kitaip gautas nuolaidos kodas. Nuolaidos kodai gaunami: 1. Perkant Saviugdos Knygyne 2. Dalyvaujant seminaruose 3. Dalyvaujant "Saviugdos Mokykla" konkursuose
Miestas (seminaro vieta) *:

Tipas*:

Bilietų skaičius *:

Pastabos:

Apmokėjimo tipas:
Išankstinė sąskaita
Mokejimai.lt

Sutinku gauti naujienlaiškius. Privatumo politika

Registruotis


Kiti pranešėjo seminarai