Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Straipsniai

Puslapis: 1 iš 9 » »»
Kaip pažinti laiko vagis ir pasakyti jiems NE

Kaip pažinti laiko vagis ir pasakyti jiems NE 2016-11-08

Siekiate būti geriausias/a visose srityse? Žavitės žiniasklaidoje nuolat šmėžuojančiais sėkmingais, turtingais, daug pasiekusiais žmonėmis? Svajojate kopti karjeros laiptais, puoselėti darnius santykius šeimoje, rasti laiko pasirūpinti sveikata, grožiu? Siekiate galybės tikslų, tačiau pavargote nė nepriartėję prie norimo rezultato? Sužinokite, kaip tai pakeisti!

Tobulybės siekimas ir didelės ambicijos daugelyje sričių išvargina, kelia įtampą, o nuolatinis bėgimas dažnai neatneša norimo rezultato – savirealizacijos bei pasididžiavimo. Viena iš nuovargio, nepasitenkinimo ar netgi išsekimo priežasčių – dėmesio švaistymas bereikšmiams darbams ir galybė tikslų. Jei siekiama būti geriausiu visur, pakeliui sutinkant padėti kolegoms, sugerti neigiamas artimųjų emocijas ar prisiimti dar vieną projektą, kurio planuose nebuvo, pagrindiniai tikslai paskęsta tarp galybės bereikšmių dalykų, vagiančių jūsų laiką.

11 įtikinamų priežasčių, kodėl viešas kalbėjimas yra svarbus jūsų gyvenime

11 įtikinamų priežasčių, kodėl viešas kalbėjimas yra svarbus jūsų gyvenime 2016-08-25

Jeigu Jūs turite baimę kalbėti viešai, bet vistiek turite tai daryti, Jūs galite paklausti savęs – kiek Jums tai yra svarbu? Tikite ar ne, bet tai yra vienas iš svarbiausių įgūdžių,  kuriuos turite įvaldyti gyvenime.  

Gebėjimas kalbėti scenoje yra be galo svarbus faktorius sėkmingai Jūsų veiklai. Jūs galite išnaudoti tokias situacijas karjeros galimybėms, kurdami ir vystydami savo verslą ar netgi bendraudami su šeima ar draugais. Šio įgūdžio tikrai verta išmokti!

10 finansinių klaidų, kurių niekada nedaro turtingi žmonės 2016-02-02

Egzistuoja kelios finansinės klaidos, kurių niekada nedaro turtingi žmonės. Kelionė praturtėjimo link reikalauja kelių elgesio ir mąstymo pokyčių. Tačiau kai tik pradėsite keisti savo elgesį, iš karto pamatysite pažangą, nes sulauksite daugiau teigiamų rezultatų. Susikrauti daugiau turto yra geras tikslas, tačiau tai, kuo šiame procese tapsite jūs pats, yra dar vertingiau, svetainėje businessinsider.com rašo verslininkas Danielis Ally.
 

Puslapis: 1 iš 9 » »»

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata