Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Kaip atsikratyti baimių ir kitų nesėkmingų įpročių per kelias minutes?

Kaip atsikratyti baimių ir kitų nesėkmingų įpročių per kelias minutes? 2012-07-16

Visas pasaulis pamišęs dėl kompiuterinių technologijų ir interneto. Mes nuolat atnaujiname savo kompiuterines programas, norėdami padidinti operatyvines atminties galias ir t. t. Lankome kursus, kurių metu mokomės dirbti kompiuteriais. Tačiau niekas niekada mūsų nemokė, kaip susitvarkyti su savo biokompiuteriu. Mes nežinome, kur kreiptis pagalbos, kai kompiuteris „pakimba“.
Yra klaidinga manyti, kad žmogus gimsta žinodamas, kaip valdyti savo protą ir todėl proto valdymo instrukcija yra nebūtina. Bet tai labai brangiai kainuojantis požiūris. Ar iš tikrųjų mes maksimaliai išnaudojame savo smegenų potencialą? Ar iš tikrųjų gebame pasiekti visus užsibrėžtus tikslus, susitvakryti su emocijomis? Ar vis dėlto dažniau stebimės, kodėl vieniems pavyksta gyvenime pasiekti daugiau, kitiems mažiau? Į šį klausimą labai sėkmingai atsako mokslas, vadinamas neurolingvistiniu programavimu (NLP).

 Tai vienintėlė psichologijos sritis, kuri bando atsakyti ne tik į tai, ką reikia daryti norint pasiekti sėkmę, bet ir kaip tai reikia daryti? Tuo metu, kai didžioji psichologų dalis koncentruoja dėmesį į psichinių ligų tyrinėjimą, NLP koncentruojasi į sėkmingus žmones. NLP tyrėjai atsakė į klausimą, kokias išskirtines neurostrategijas naudoja savo srities meistrai.

NLP tyrinėja geriausius pasaulyje lyderius, verslininkus, sportininkus ir visus tuos, kurie rado savo sėkmės formulę. Svarbiausia, kad NLP kiekvienam norinčiam atskleidžia būdą, kaip „instaliuoti“ į savo smegenis sėkmingas strategijas. Taigi NLP daug terminų skolinosi iš kompiuterinės terminologijos, o kompiuteris čia panaudojamas, kaip lengvai daugeliui žmonių suprantama metafora.

Kaip galite į savo kompiuterį kelias ar keliasdešimt minučių „instaliuoti“ naują programą, lygiai tą patį galite daryti ir su savo smegenimis:

  1. pasirenkate gerai paruoštą neurostrategiją, pavyzdžiui, kaip būti laimingu ar susitvarkyti su stresu.
  2. naudodami specialias greito mokymosi technikas „instaliuojate“ į savo smegenis.
  3. likusi gyvenimą naudojatės nauja sėkmės strategija.

Jums visiškai nebūtina analizuoti savo praeities, gilintis į tai, kas Jus nuskriaudė vaikystėje, nes NLP ekspertai teigia, kad tai, kas tapo mūsų nelaimės priežastimi, yra visiškai nesvarbu. Svarbiau, kaip smegenys išmoksta klaidingų arba sėkmingų strategijų. Gera žinia ta, kad smegenys geba mokytis labai greitai. Visiškai nebūtina ištisus metus formuoti naujų įpročių , kaip tai siūlo psichologai arba įvairūs seminarų vedėjai.

Užduokite sau klausimą…

kodėl tokio dalyko, kaip fobija, mes išmokstame labai greitai?

Pavyzdžiui, užtenka vieną kartą užstrigti lifte ir Jūs visam gyvenimui išmokstate bijoti uždarų patalpų. Kodėl po to, norint pakeisti tai, ko išmokote per kelias sekundes, du ar tris metus reikia vaikščioti pas psichologą?

NLP pradininkai Ričardas Bendleris ir Džonas Grinderis pateikė pasauliui pakankamai drąsų pareiškimą. Jie pasakė, kad gali padėti žmonėms atsikratyti baimių, priklausomybių ir kitų nesėkmingų įpročių per neįtikėtinai trumpą laiką – nuo kelių iki keliasdešimties minučių. Kad tai įmanoma jie įrodė daug kartų. Bet ypač gera žinia ta, kad Jūs irgi galite išmokti tai daryti savarankiškai.

Įsivaizduokite, kaip pasikeistų Jūsų gyvenimas, jeigu Jūs:

  • galėtumėte atsikratyti visų savo psichologinių stabdžių per kelias minutes?
  • išmoktumėte siekti tikslų, išlaikyti motyvaciją, pakeisti įsitikinimus ir kitų sėkmės strategijų iš pirmo karto ir visam gyvenimui?

Tai atrodo neįtikėtina, bet Jums ir nereikia tuo tikėti. NLP technikos veikia nepriklausomai nuo Jūsų įsitikinimų. Jums tiesiog reikia žengti tam tikrus žingsnius – „instaliuoti“ naują neurostrategiją ir mėgautis naujais rezultatais.

Kai aš pirmą kartą (daugiau nei prieš 26 metus) sužinojau apie NLP stebuklus, man tai taip pat pasirodė neįtikėtina, bet tuo pat metu ir labai patrauklu. Tada aš pradėjau ieškoti įvairios literatūros ir seminarų, kurie leistų tai išmokti. Turiu prisipažinti, kad knygos ir seminarai apie NLP, iš principo, radikaliai pakeitė visą mano gyvenimą. Tai tapo mano „pirma ir paskutinė meilė“.

NLP studijavimas iš manęs pareikalavo labai daug laiko ir pastangų. Aš aplankiau visus geriausius NLP mokytojus. Nors dvidešimt metų treniruoju žmones kaip pasiekti daugiau sėkmės, iki šiol neleidau sau vesti nei vieno atviro NLP seminaro. Gali kilti klausimas kodėl?

Pirma priežastis – nes manau, kad NLP yra labai galingas ir tuo pat metu pavojingas instrumentų rinkinys.

Antra priežastis – tarp studijuojancių ir dėstančių NLP radau labai daug pseudoekspertų ir mačiau labai mažai rezultatų. Tad nutariau atrinkti tik tas technikas, kurios duoda realų rezultatą, jas sistematizavau ir pavadinau REAL-NLP.

Dabar esu pasiruošęs pasidalyti su Jumis šiais atradimais, kurie pakeitė ne tik mano, bet ir tūkstančių žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Tuo pat metu nutariau atskleisti ir tas technikas, kurias anksčiau dėsčiau tik specialiųjų tarnybų darbuotojams, ir noriu atsakyti i klausimą, kodėl visgi nutariau tai padaryti:

  • mūsų pasaulis tapo labai sudėtingas. Televizija, marketingo specialistai, politikai – visi deda didžiausias pastangas, kad padarytų mums kuo didesnę įtaką. Deja, ši įtaka ne visada būna teigiama. Vienintelis būdas atlaikyti šį spaudimą – suvokti, kaip įtaka veikia.
  • hipnozė jau seniai tapo nebe uždaro gydytojų rato psichologiniu instrumentu, o labai didelio skaičiaus neuromarketingų specialistų įrankiu. Šis įrankis tapo žymiai pavojingesnis nei prieš trisdešimt metų, kai NLP tik pradėjo skintis sau kelią. Taigi žinios apie tai, kaip daryti įtaką ir jai atsispirti, tapo būtinybe kiekvienam iš mūsų.
  • dar būdamas rytų kovos menų jujitsu treneriu padariau išvadą, kad neįmanoma išmokti apsiginti nuo peilio prieš tai gerai neišmokus jo valdyti. Negalima išmokti atsispirti manipuliacijai prieš tai pačiam neišmokus manipuliuoti. Taigi dabar suprantu, kad NLP yra peilis, kuris gali būti pavojingas nusikaltėlio rankose ir gelbėti gyvybę chirurgo rankose. Viskas priklauso nuo Jūsų etikos. Tad dėstydamas NLP norėčiau pateikti Jums ir etikos technologiją, kuri padėtų kiekvienam iš mūsų suprasti, kad geriausias būdas gyventi šį gyvenimą yra kurti gėrį, o ne blogį.

Tačiau galutinis sprendimas yra Jūsų. Tad tikiuosi, Jūs atsakingai elgsitės su instrumentais, kurių galite išmokti mano autorinėje programoje "Real NLP". Plačiau skaitykite čia...

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata