Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Ką pasaulio lyderiai kalba apie Anthony Robbins?

Ką pasaulio lyderiai kalba apie Anthony Robbins? 2014-05-08

Anthony Robbins - motyvatorius Nr. 1 pasaulyje! Įskaitant viešus pasisakymus, gyvus pasirodymus, bestseleriais tapusias knygas ir garso įrašus, Robbins tiesiogiai paveikė maždaug 50 milijonų žmonių iš 80 šalių gyvenimus. Anthony juos išmokė įvaldyti sėkmės metodus ir pasiekti saviraišką, pasitenkinimą asmeninėje, profesinėje bei finansinėje srityje. Iš jo mokosi įvairiausio tipo asmenys: prezidentai, politikos lyderiai, humanistai, tarptautinių korporacijų generaliniai direktoriai, psichologai, stipriausi sportininkai, pasaulinio lygio pramogų verslo atstovai, taip pat mokytojai ir tėvai.

Pasaulio lyderiai iš visos širdies kalba apie Anthony Robbins.  Žiūrėkite video siužetą!

 

Ir TU gali pasinaudoti tuo jau DABAR!

Spausk čia ir sužinok, kaip Tonny gali pakeisti ir Tavo gyvenimą!

 

Video vertimas į lietuvių kalbą:

Hugh Jackman (aktorius):
Aš visada norėjau susitikti su Tonny. Aš esu didelis sporto fanas, Andre Agassi fanų klubo narys, ir girdžiu Adre Agassi atsiliepimus, kaip jis dirbo su Tonny, kai jis buvo 126 pasaulyje ir po to tapo pirmas pasaulyje. Andre atidavė duoklę Tonny. Man klausantis šitų rekomendacijų, aš pamaniau, kad jis yra ypatingas. Aš visada galvojau: aš noriu sutikti Tonny!

Bill Clinton (buvęs JAV prezidentas):
Jis tikrai turi dovaną įkvėpti. Tai yra svarbiausia pamoka, kurią turi išmokti kiekvienas asmuo, gyventi diena po dienos. Tu turi pasirinkimą bet kokiose aplinkybėse.

Dan Coldwell (Tapout aprangos parduotuvės sąvininkas):
Aš nebuvau geras mokinys mokykloje, bet tai man buvo gyvenimo pamoka.

Donna Karan (mados dizainerė):
Tu turi padaryti seminarą! Aš negaliu patikėti, kad darau, tai ką darau. Ir aš tai pasiekiau!

Hugh Jackman (aktorius):
Man jį susitikti būtų tiesiog kažkas neįmanomo.

Donna Karan (mados dizainerė):
Kai tu esi su visais tais žmonėmis ir visa ta energija, tu jauti, kad jis kalba vien tik su tavimi, tai yra beveik taip gerai, kaip vienas prieš vieną. Jis kalbėjo, kaip vienas prieš vieną su 3 000 žmonių. Kaip dažnai tu pagalvoji apie tai ką tu nori pasakyti ir nuveikti gyvenime? Tai yra labai neįprasta.

Hugh Jackman (aktorius):
Ir tada aš tapau draugais su Serena Williams. Ir ji man papasakojo iš pirmų lūpų apie sprendimus, kuriuos ji padarė su Tonny. Ir kaip ji buvo gavusi traumą ir palikusi tenisą, o po to laimėjo Australijos taurę.

Serena Williams (8 kartus Grand Slam čempionė):
Kai tu esi geriausia, žmonės nori tave sumenkinti. Ir aš supratau, kad kuo aukščiau esi, tuo daugiau turi dirbti. Prieš pradedant diskutuoti su Tonny, aš maniau esu labai pasitikinti. Bet aš buvau pasitikinti savimi ir vertinčiau savo pasitikėjimą 8 balais, o po traumos ir reabilitacijos savo pasitikėjimą vertinau tik 4 balais. Padirbusi su Tonny aš jaučiausi nuostabiai ir galėjau sau skirti 10 balų.

Donna Karan (mados dizainerė):
Tu turi savyje galią padaryti kažką kitaip. Bet tau reikia pažiūrėti į save, kas tu iš tikro esi ir ko tu nori, kokia tavo gyvenimo reikšmė. Ar tu duodi sau galimybę pasakyti, ko tu iš tikro nori? Kurie žmonės tavo gyvenime yra reikšmingi? Ką tu nori gauti? Tai yra taip svarbu.

Mark Burnett (prodiuseris):
Kiekvienas gali pasinaudoti draugu, kuris gali tave pastūmėti. Nors ir nepažinojau Tonny, bet jis atėjo kaip draugas, kuris norėjo padrąsinti.

Serena Williams (8 kartus Grand Slam čempionė):
Tai kas man padėjo, nebuvo susiję su tenisu. Žinoma buvo malonu vėl laimėti kovas ir būti nugalėtoja visada. Bet gyvenimas yra daugiau nei vien tik tenisas.

MarkBurnett (prodiuseris):
Tonny kalba taip įtikinamai, kad tu susižavėtum, kaip kitiems žmonėms pasisekė ir, kad stengtumeisi daryti taip, kaip jie darė.

Dan Coldwell (Tapout aprangos parduotuvės sąvininkas):
Taip aš sužinojau, kaip pasiekti kitą lygį.

MarkBurnett (prodiuseris):
Vadovaujantis idėja aš galėjau padaryti bet ką, ką kiti yra padarę. Tonny yra patvirtinęs, kad pasaulyje nereikia turėti išsilavinimo tam, kad turėti motyvacijos, veikti ar baimes pakeisti į gabumus. Bet kas tai gali padaryti, jeigu turi noro. Tai, ką man Tonny davė, buvo noras rizikuoti, veikti ir tikrai kažkuo tapti.

Dan Coldwell (Tapout aprangos parduotuvės sąvininkas):
Tonny visa tai sako tau, jog tai yra gyvenimo pamokos ir tai pakelia tave į kitą lygį.

Hugh Jackman (aktorius):
Ir visas tas įkvėpimas, kurį jis duoda atrodo, jog aš pažinočiau Tonny jau 20 metų. Bet tai yra ne perkeltine prasme, o iš tikrųjų.

Anthony Hopkins (aktorius laimėjęs Oskarą):
Tonny Robins, dinamiškiausias žmogus, kokį tik esu sutikęs. Jis pakeitė mano gyvenimą. Kaip jis gali pakeisti tavąjį, ir visai nesvarbu kas tu esi ar ką tu turi. Šitas žmogus gali pakeisti tavo gyvenimą, taip kaip jis pakeitė manąjį.

Hugh Jackman (aktorius):
Visa tai, ką aš įsivaizduoju apie Tonny yra kaip nušvitimas, visiškai tikra ir beprotiška asmenybė.

Serena Williams (8 kartus Grand Slam čempionė):
Kiekvieną rytą aš atsibundu kaip pats laimingiausias žmogus pasaulyje ir Tonny man tai padėjo suprasti.

Anthony Hopkins (aktorius laimėjęs Oskarą):
Tai yra dovana, kurią aš duodu atgal Tonny, kaip jis man. Jis gali pakeisti tavo gyvenimą. Aš pažadu.

Donna Karan (mados dizainerė):
Gyvenimas keičiasi.

Anthony Hopkins (aktorius laimėjęs Oskarą):
Tai pakeis tavo likimą.

Hugh Jackman (aktorius):
Nesvarbu kas tu esi, kiek sėkmingas esi ar koks laimingas, Tonny turi ką tau pasiūlyti.

Ir TU gali pasinaudoti tuo jau DABAR!

Spausk čia ir sužinok, kaip Tonny gali pakeisti ir Tavo gyvenimą!

 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata