Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Kaip Anthony Robbins keičia žmonių gyvenimus. Tikros tikrų žmonių istorijos.

Kaip Anthony Robbins keičia žmonių gyvenimus. Tikros tikrų žmonių istorijos. 2014-05-29

Anthony Robbins - motyvatorius Nr. 1 pasaulyje keičia ne tik paprastų žmonių, bet ir jau žinomų, populiarių televizijos, sporto, pramogų pasaulio ir net politikos žvaigždžių gyvenimus. Štai kelios tikros tikrų žmonių istorijos, kurios nutiko jiems sudalyvavus geriausioje Tony programoje - Unleash the Power Within (UPW).

"Ar tau kada nors teko patirti šokiruojantį proveržį gyvenime, kada galėjai rėkte išrėkti "Jeeeee!"?"

Oprah neabejotinai tai patyrė. Ji gavo 5 pamokas iš garsiausių gyvenimo būdo mokytojų, vienas kurių yra Anthony Robbins. Štai kelios mintys, kurios, jeigu tu būsi tam atviras, gali pakeisti ir tavo gyvenimą.

Kai tu "laikaisi" savo praeities, tu tai darai savo likimo sąskaita.

Vienintelis dalykas, kuris gali sulaikyti tave pasiekti tai, ko trokšti, yra tai, kokią istoriją tu turi susikūręs sau apie tai, kaip tu negali to pasiekti.

Oprah patyrė proveržį sudalyvavusi „Unleash the Power Within“ seminare. Tony Robbins sako, kad tavo galimybės paremtos tuo, ką tu sau sakai kalbėdamas apie praeitį. Tu pats užtveri sau kelią tuomet, kai užsibūni praeityje vietoj to, kad leistum vystytis naujai istorijai. Tu negali sulaukti atsakymo tol, kol tavo atmintyje bus istorija, kuri sakys tau, kad to pasiekti neįmanoma, – sako Tonny Robbins. Mes visi žinome, koks galingas yra tikėjimas. Jis gali pakeisti mūsų biochemiją. Gali būti, kad iki šios dienos tavo gyvenimas buvo pragariškas, bet tai nereiškia, kad tu negali turėti trokštamos laimės dabar.

Tai yra priežastis, kodėl tu mirtinai bijai imtis veiksmų dabar.

  Oprah Winfrey,
    dalyvavusi
Unleash the Power Within 2012


„Po UPW aš per 5 mėnesius numečiau 45 kg. Tai suteikė man daug daugiau energijos, kurią galėjau skirti šeimai ir darbui – mano gyvenime viskas buvo kitaip."

Prieš dalyvaudamas UPW Christopher Jennings svėrė 147 kg, be to, jam buvo diagnozuota glaukoma ir aukštas kraujo spaudimas.

Dalyvaudamas seminare „Unleash The Power Within“ 2013 jis suprato, kad egzistuoja skirtumas tarp praeities istorijos, kurią jis išgyveno, ir naujos istorijos, kurią jis gali susikurti pats tam kad gyvenimas taptų toks, kokio jis trokšta.

Jis susikūrė sau sveikatingumo planą, pakeitė mąstymą bei maitinimo įpročius ir per 5 mėnesius numetė 45 kg!

Tuo pat metu, atradęs savyje daug daugiau energijos ir gyvybingumo, jis tapo labiau susikoncentravęs į savo tikslus ir efektyviau dirbantis. Per tą laikotarpį jo verslas uždirbo 4 miijonus dolerių.  Nepaisant to, santykiai šeimoje tuo pačiu metu išaugo į aukštesnį lygį.

„Po UPW aš per 5 mėnesius numečiau 45 kg. Tai suteikė man daug daugiau energijos, kurią galėjau skirti šeimai ir darbui – mano gyvenime viskas buvo kitaip. Mūsų asmeniniuose santykiuose atsirado daugiau aistros. Supratau, kad manyje nebeliko nesveikų minčių, kurias gaudavau valgydamas nesveiką maistą, ir tai padėjo man pasiekti geresnių rezultatų bei įgyvendinti savo misiją ir viziją.“

Ši istorija skirta visiems, kurių netenkina gyvenimas „per vidurį“. Tiems, kurie nori pereiti į kitą lygmenį – nesvarbu, dvasinį, mentalinį, finansinį ar fizinį. Tai gyvenimą keičianti patirtis.

"Vietoj to, kad įrodyčiau tai savo draugams, aš nusprendžiau pats tapti pavyzdžiu. Žmonės niekada tuo nepatikės, kol patys savo akimis nepamatys, kad tai iš tikrųjų veikia!"

Christopher Jennings
    dalyvavęs Unleash the Power Within 2013
 


"Aš ir Polas esame beprotiškai įsimylėję ir neišskiriami."

Kai Stacey ir Paul Martino dalyvavo seminare „Unleash the Power Within“, jų sūnui ką tik buvo suėję 3 metai. Jie buvo stipriai priklausome vienas nuo kito, tačiau santuokos aistra buvo senai išblėsusi, konfliktų šeimoje daugėjo.

Jie atvyko į UPW tikėdamiesi sureguliuoti savo santykius, tačiau vietoj to jie patyrė tikrą proveržį, kuris pakeitė jų abiejų gyvenimus, santuoką ir šeimą visam likusiam gyvenimui.

Per UPW Polas atrado savo vyriškumą. Jis jautėsi vėl gyvybingas, galingas ir nesustabdomas. Stacey atrado būdus, kaip atsikratyti baimių, kurios kontroliavo visą jos gyvenimą. Ji taip pat suprato, kad praeitis neturi nieko bendra su jos ateitimi. Jie abu pasižadėjo įdėti daug pastangų į tarpusavio santykius. Po šešių savaičių jie sulaukė geros žinios, kad laukiasi antrojo vaikelio!

Mes šiandien esame nepajudinamai įsimylėję ir neišskiriami. Mes gerbiame venas kitą ir kasdien dedame pastangas, kad galėtume įkvėpti vienas kitą. Mes jaučiame išlaisvintą aistrą, kurios nebuvo net mūsų pažinties pradžioje! Mes žaismingesni nei bet kada anksčiau. Mes esame patenkinti kasdieniu intymumu, apie kurį negalėjome svajoti anksčiau. Ir kiekvieną dieną mūsų santykiai tik gerėja! Mes išgyvename tikrą aistrą, kuri atspindi mūsų gilią meilę.

Stacey Martino
    dalyvavusi Unleash the Power Within 2007


Jei ir Tu nori pakeisti savo gyvenimą, sužinok apie tai daugiau čia!

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita