Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Trys T.Harv Ekerio patarimai savajam "AŠ"

Šį kartą dalinamės 3 T. Harv Ekerio patarimais, kaip jaustis gerai ir neprarasti ryšio su savuoju "AŠ". Daugelis žmonių jaučiasi nusivylę tam tikrose jų gyvenimo srityse. Jie jaučiasi sudirgę, praranda kontrolę ir pasitikėjimą savimi.

Atlikdami tam tikrus paprastus pratimus, galite atrasti ryšį su savo savuoju "AŠ" ir pasiekti sėkmės. Ir tuo pačiu kurti pasitikėjimą savimi.

 

Pirma taisyklė:

Pajuskite ryšį su savimi ir atpažinkite savo jausmus. Nelaikykite jausmų giliai viduje. Juo labiau juos slepiate, juo labiau jie persisunkia į kiekvieną jūsų kūno ląstelę ir nuodija jus iš vidaus. Išsakykite, išrėkite, išrašykite. Jeigu neturite kam jų išreikšti, paimkite lapą popieriaus, pieštuką ir tiesiog užrašykite, kaip jaučiatės.

Galite aprašyti savo jausmus kasdien negalvdami, nekurdami, neredaguodami. Išrašykite juos maždaug 5-10 minučių. Nesvarbu, kaip tai skambėtų kvailai, vulgariai (aplinkiniams vis tiek nerodysite... ) nesubrendusiai, vaikiškai, kaip bebūtų... Tiesiog rašykite!

Svarbiausia, kad jūs išmoktumėte atrasti savo jausmus ir gebėtumėte juos išreikšti. Kai jūs tai padarote, tampa nebesunku juos paleisti. Tada jie nebeatrodo tokie baisūs. Vadovaukitės vienintele nuostata – ar aš jaučiu, kad mano kelias yra teisingas?

Antra taisyklė:

Priimkite tai, kad jūs esate žmogus su visa įmanoma jausmų skale. Drovumas nėra blogai. Nusivylimas nėra blogai. Jūs turite teisę išgyventi bet kokį jausmą ir nuo to jūs netampate nei silpnesni, nei stipresni. Jausmas nebūna teigiamas ar neigiamas, blogas ar geras. Jausmas yra neutralus. Ir tik mes priskiriame tam tikras etiketes jausmams ir paverčiame juos teigiamais arba neigiamais.

Trečia taisyklė:

Darykite tai, kas verčia jus jaustis gerai. Mylėkite ir lepinkite save. Jei jūs negalite nuveikti tiek daug, kiek norėtumėte, blogiausias dalykas yra save kritikuoti ir dėl to blogai jaustis. Jei jūs negalite eiti į lauką, nes sergate, užsiimkite tuo, kas ramina jus: skaitykite, rašykite, nesvarbu, koks bebūtų jūsų užsiėmimas. Darykite tai!

 

DĖMESIO!

Jei norite pakeisti savo būseną, jaustis gerai ir keisti įsitikinimus, kurie įtakoja jūsų sėkmę bei pinigų kiekį, dar galite įsigyti bilietus į 3 dienų intensyvų seminarą "Milijonieriaus mąstymas", kuris vyks 2016 m. kovo 4-6 dienomis Vilniuje, Compensa koncertų salėje. Primename, kad nuo vasario 1 dienos bilietai brangs!

Be to, akcijos metu iki sausio 27 dienos bilietą galite įsigyti su 5 proc nuolaida. Nuolaidos kodas: sausis2027.

 

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita