Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Testinės Užduotys! Išbandyk NEMOKAMAI

Testinės Užduotys! Išbandyk NEMOKAMAI

Kaina: € 0.00 / 0.00 Lt

Autorius: UAB Saviugdos Mokykla

Pamokų sk.: 7

UAB "Saviugdos Mokykla" sukurta įpročių ugdymo programa, kuri padeda Jums ugdytis naudingus įpročius. Tam reikia skirti labai mažai laiko. Tiesiog kiekvieną rytą Jūs patikrinate savo elektroninį paštą ir ten randate žinutę, kurioje yra trumpa ir konkreti užduotis, kokius veiksmus reikia atlikti šiandien, kad norimas Jūsų įprotis  stiprėtų.

Mes sulaukiame labai daug klausimų: "Kaip tai veikia?", "Ar gali naudotis vaikai?", "Ką daryti sumokėjus pinigus"? Norėdami atskyti į visus kylančius klausimus, nutarėme sukurti specialų užduočių paketą, kurį Jūs galite išbandyti VISIŠKAI NEMOKAMAI!

Tiesiog užsisakykite!  

Daugelis mūsų užduočių paketų yra sudaryti iš 21 užduoties. Ši testinė užduotis yra sudaryta iš 7 užduočių, kurios yra paimtos iš skirtingų užduočių paketų. Mes manome, kad per 7 dienas Jūs galėsite įvertinti paslaugos naudingumą ir suprasti, kaip tai veikia.

Nesnauskite! Užsisakykite užduotis dabar!

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė *:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Adresas:

Pastabos:

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita