Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


21 UŽDUOTIS: KAIP SULIEKNĖTI IR IŠLAIKYTI SVEIKĄ SVORĮ

21 UŽDUOTIS: KAIP SULIEKNĖTI IR IŠLAIKYTI SVEIKĄ SVORĮ

Kaina: € 2.80 / 9.67 Lt

Autorius: Saviugdos Mokykla

Pamokų sk.: 21

Vis dažniau mums siūlomas kaloringesnis, greitas maistas, ir tuo pačiu mes judame vis mažiau. Su kiekvienais metais nepatenkintų savo svoriu ir norinčių sulieknėti žmonių vis daugiau. Tuo pačiu vis labiau didėja sergamumas įvairiomis ligomis, vis daugiau žmonių jaučia nuolatinį nuovargį, energijos trūkumą.

Todėl neretai esame pasirengę mokėti bet kokius pinigus už vaistus, žoleles, nesaugius preparatus ir operacijas tik tam, kad atsikratytume nereikalingo svorio, nuovargio, gautume daugiau energijos ir būtume sveiki.

Bet problemos neišsprendžia nereikalingo svorio atsikratymas, būtina išmokti išlaikyti sveiką svorį, energiją  ir motyvaciją visą gyvenimą!

Be to, už lango jau kvepia pavasaris, o netrukus jis privers mus ir peržiūrėti savo garderobą, rinktis lengvesnius ir patogesnius rūbus. Tačiau didelė dalis žmonių, ypač moterų, tuo metu ne tiek džiaugiasi, kiek ima graužti save dėl per žiemą priaugtų ar taip ir nepavykusių atsikratyti kilogramų.

Todėl neabejojame, kad Jums praverstų patarimai, kaip sulieknėti ir/ar išlaikyti sveiką svorį, džiaugtis savimi ir gyvenimu.

Taigi, pradedam!

Tavo investicija - 19.99 Lt  9.99 Lt!
 

Užsisakyti

Jūsų vardas, pavardė *:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *:

Adresas:

Pastabos:

Naujienų prenumerata

 PDF knyga!
"Užprogramuokite save sėkmei"

T. Harv Eker

Vardas, Pavardė
El. paštas
Telefonas
Miestas

Atsiliepimai

... viskas duota tik reikia imti ir įgyvendinti savo idėjas.O jeigu mąstote po seminaro...

Zita

Šis seminaras man davė daug informacijos ir žinių. Pirmiausia aiškiai suvokiau, kad tikslų...

Renata

Laba diena, Seminaras man tikrai patiko, tik gal pradžioje per daug išsiplėtėme pokalbiams....

Asta Veisienė