Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė


Pardavimai: kaip išlaikyti motyvaciją ir pasiekti rezultatų?

naujas

Pardavimai: kaip išlaikyti motyvaciją ir pasiekti rezultatų?


Pranešėjas: Donatas Brikas
Trukmė: 4-6 val.
Investicija: 2000,- Lt

Registruotis

Kodėl kartais parduoti nesiseka?

Kaip įgyvendinti pardavimų tikslus?

Kaip susidoroti su klientų pasipriešinimu?
 

Pardavimai įmonėje yra viena iš dinamiškiausių sričių, kurioje būtinas nuolatinis darbuotojų tobulėjimas. Sėkmingi pardavimai – tai įprotis. Ne tikslas ar planas, kuris dažniausiai būna nepasiekiamas, bet nuolatinė kiekvieno savimi pasitikinčio darbuotojo vidinė būsena. Todėl labai svarbu, kad įmonės vadovai suvoktų, kad sėkmingus pardavimus lemia ne tik uždirbami pinigai, bet ir pardavėjų vidinė motyvacija, nuolatinės pastangos ir atsakomybė.


Motyvaciniai seminarai – vienas iš veiksmingiausių darbuotojus uždegančių priemonių skatinti pardavimus. Seminarų metu kartojami ir praktikuojami tam tikri patikrinti principai, kurie padeda stiprinti pardavimo vadybininkų įgūdžius, padidina vidinę darbuotojų motyvaciją siekti bendrų rezultatų.
 

Seminaras "Pardavimai: kaip išlaikyti motyvaciją ir pasiekti rezultatų" skirtas:

Aktyvių pardavimų pardavėjams ir pardavėjams, kurie daug bendrauja su klientais.

Seminaro tikslas:

Motyvuoti pardavėjus dirbti rezultatyviai, lengvai susidoroti su kliento prieštaravimais ir padidinti savo produktyvumą.

Nagrinėjamos temos:

  • Kas tai yra sėkmingas pardavėjas?
  • Pardavėjo požiūris į save. Pasitikėjimas savimi.
  • Kas bendro tarp pardavėjo ir parduodamo produkto?
  • Pardavėjo ambicingumas. Kaip ugdyti?
  • Pardavėjo tikslai: kaip išsikelti teisingus tikslus ir pasiekti juos.
  • Kliento prieštaravimai - DOVANA pardavėjui.
  • Atsakomybė už rezultatus pardavėjo darbe.
  • Kritiniai periodai pardavėjo darbe. Kaip juos išgyventi.
  • Kaip save motyvuoti?

Metodai:

Situacijų analizė, praktinės užduotys, diskusijos.  

Donatas Brikas yra UAB "Saviugdos Mokykla" www.SaviugdosMokykla.lt įkūrėjas, bendrasavininkas. Viešo kalbėjimo ir lyderystės klubų "Toastmaster Club Šiauliai", "First Toastmaster of Lithuania" buvęs narys. Taip pat sertifikuotas TOC (The Theory of Constaraints) lektorius (lyderis-koučeris). Itelektualaus fitneso klubų asociacijos (IFKA) narys-steigėjas, UAB "Enteropolio paslaugos" bendrasavininkas, internetinio projekto www.SkelbiuVaikams.lt savininkas. Donatas turi daugiau nei 7 metų aktyvių pardavimų patirtį kompanijose: TEO, Tele2, UAB "Saviugdos Mokykla".
 

Atsižvelgdami į Jūsų įmonės poreikius ir problematiką, galime organizuoti seminarą Jūsų pageidaujama tema, kelis seminarus vienu metu, taip pat organizuoti tęstinius mokymus ir teikti tik Jūsų įmonei skirtas rekomendacijas.


Užsisakyti

Įmonės pavadinimas *:

Kontaktinio asmens vardas, pavardė *:

PVM kodas:

El. paštas *:

Telefonas *:

Adresas:

Miestas*:

Planuojamas dalyvių skaičius *:

Pageidavimai:
(trumpai problematiką ir pageidaujamas datas)
Siųsti užklausimą

Kiti pranešėjo seminarai