Saviugdos Mokykla Sėkmė - tai Tavo pasirinkimas Seminarai, saviugda, motyvacija ir sėkmė

Audio knyga " Asmeninio tobulėjimo gidas" + pratybos DOVANŲ!!!

naujas

Audio knyga " Asmeninio tobulėjimo gidas" + pratybos DOVANŲ!!!

Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai.
Pranešėjas: Saulius Bagdonas
Trukmė: 2 val. 15 min.
Investicija: 5,99- EUR

Registruotis

Aprašymas apie audioprogramą

Bendraudamas su žmonėmis asmeniškai, seminarų metu, nustembu, kad tikrai gera dalis žmonių yra nelaimingi, turi rimtų  emocinių problemų, lankosi pas psichologus,  nepasitiki savimi, nežino, ko nori, dirba nemylimas veiklas, galų gale nežino savo pašaukimo ir neranda gyvenimo prasmės. Tokius žmones dažnai aplanko daug negatyvių minčių apie save, aplinką ir visą gyvenimą.

Mano tikslas šia audio knyga padėti jums sužinoti ir prisiminti, kad galite atrasti save iš naujo.

Jūs galite:

ü     Tapti laimingu;

ü     Surasti ir pradėti savo mylimą veiklą;

ü    Sukurti savo svajonių dieną t.y. visą gyvenimą;

ü    Surasti savo pašaukimą, misiją, svarbiausią tikslą;

ü     Jūs galite atrasti save iš naujo;

Knygoje Jūs gausite:

ü Aiškius patarimus, kuriuos pakels Jūsų savivertę.

ü Vizualizaciją, kuri padės suprasti, ko norite.

ü Galimybę surasti daugiau ramybės ir aiškumo.

ü Suprasite, ką daryti, kad surastumėte savo svajonių veiklą.

ü Suprasti, ką konkrečiai turite daryti kiekvieną dieną.

ü Sujungsite savo turimą patirtį ir žinosite, ką dar galite gerinti

Savo sugebėjimus žmogus gali sužinoti tik pabandęs taikyti juos praktiškai - Seneka Jaunesnysis

Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gali auginti save. Kiekvienas gali atrasti savo laimę, džiaugsmą gyvenime. Kiekvienas iš mūsų augindamas, gali pasiekti daugiau ir pernokti patį save. Po truputi, kad ir lengvais mažais žingsneliais.

Esu labai dėkingas gyvenimui, kad turiu būtent tokį gyvenimą, būtent tokias veiklas, kad gyvenimas tiek daug dovanų atsiunčia. Mano veiklos dirbant renginių vedėju, organizatoriumi, lektoriumi mokant įmonių darbuotojus ir žmones atviruose seminaruose– padeda man nuolatos auginti save ir vis geriau ir giliau suprasti.

Savo atradimais bei supratimais dalinuosi šioje audio knygoje ir tikiu, kad tikrai labai lengvai po mažą žingsnelį, su lengvumu žengsite savo pasitikėjimo, drąsos ir aiškaus žinojimo ir pasiekimo keliu .

Saulius Bagdonas

Atsiliepimai:

Labas rytas. Knyga wow! Balsas malonus su šypsena kalbi, klausau ir gerai nuteikia. Turinys stiprus, nepilstai is tuščio į kiaurą. Palikai tik naudingą informaciją, kurią reikia vis sau priminti. Viena is geresniu knygų, kurias klausiau. :)Visa išmintis vienoje vietoje. Sudėta tik naudinga informacija. Knyga priverčia nesedėti vietoje ir imtis veiksmu :) Ir paskutinė - Saulius Bagdonas kietas :)

Jevgenijus Čigrin “Tobulėjimo klubas”

Net perklausius vienos dalies pradėjau imti veiksmų – sukūriau savo fotografijos puslapį. Veikia!

Rimantas, Sydney, Australija.

1.Tai visų pagrindinių saviugdos temų priminimas (trumpai, aiskiai, padėjo prisimint daug informacijos iš ankscčau)

2. Labai patiko motyvacijos tema ir ypatingai ideja prie tikslo pasirasyti kas motyvuoja - apie tai nesusimastydavau

3. Emociskai matyt stipriausia tema buvo “laimė mūsų natūrali būsena, ten kilo daugiausiai apmąstymų.

4. Afirmacijos man visa laika patinka ir tikrai geru pavyzdziu parinkai”

Benita Narkevičiūtė

Užsisakyti

Jūs esate:
Fizinis asmuo
Juridinis asmuo

Jūsų vardas, pavardė *:

Įmonės kodas *:

PVM kodas:

Adresas:

El. paštas *:

Telefonas (formatas: +37012345678) *: